memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
20 marca, 19:49
Poprosiłbym rodzinę o taką mogiłę i żeby co weekend zostawiali jakąś tanią flachę, żeby menele mogli imprezować nad moim trupem.
Odpisz
20 marca, 19:45
Super. Gdzie kibel?
20 marca, 19:35
Opłaty też nie są duże i do tego raz na 25 lat.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież20 marca, 19:49
Poprosiłbym rodzinę o taką mogiłę i żeby co weekend zostawiali jakąś tanią flachę, żeby menele mogli imprezować nad moim trupem.
Odpisz
20 marca, 19:45
Super. Gdzie kibel?
Odpisz
20 marca, 19:35
Opłaty też nie są duże i do tego raz na 25 lat.
Odpisz