Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ideym

27 stycznia 2020, 01:04

Ja grałem tylko w 4

Avatar DragonJuzik125

Edytowano - 2 sierpnia 2016, 23:25

za niedługo ma wyjść TheSims 5! (ps.; większość życia miałam TheSims 2 ale TheSims 3 lepsze bo też grałam baaaaardzo dużo :D)

Avatar PrawdziwaRey

15 września 2016, 21:47

@DragonJuzik125: Podobno TS 5 ma nie być. Maxis zamknięte... ;-;

Avatar DragonJuzik125

16 września 2016, 20:47

@PrawdziwaRey: ku*wa a tak się jarałam to samo jest z Five Nights At Freddys: Sister Location (chyba) ;-;

Avatar PrawdziwaRey

16 września 2016, 22:11

@DragonJuzik125: To znaczy nie jestem pewna, ale chyba zamnknięte...

Avatar PrawdziwaRey

22 maja 2016, 18:59

Dla mnie Ts3 najlepsze.

Avatar Kostus0013

2 września 2016, 16:36

@PrawdziwaRey: Możecie mnie zhejtować, ale Sims 3 to była moja gra dziecińswa.

Avatar PrawdziwaRey

2 września 2016, 21:08

@Kostus0013: Ja Cię nie hejtuję...

Avatar GuardOfDestruction

15 września 2014, 15:58

Trójka najlepsza;)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

19 maja 2015, 19:51

@GuardOfDestruction: popieram (odpowiedz po roku XD)

Avatar Sweet_Cat

7 sierpnia 2015, 22:03

@GuardOfDestruction: Popieram :3

Avatar Paulius

15 września 2014, 15:17

w Simsach prawie jej nie ma, bo niestety ale nie ważne czego oni nie zrobią to i tak ludzie będą to kupować...

Avatar KingsMax

15 września 2014, 22:30

@Paulius: Jedyne co było czymś w miarę oryginalnym w serii to średniowiecze.

Avatar shark2199

16 września 2014, 14:30

@KingsMax: Oraz Sims 1, które było rewolucją na rynku.
Reszta to właściwie "przypadek FPS".

Avatar bylejakbylegdzie

16 września 2014, 22:13

@shark2199: sims 2 też było dobre a 3 to w sumie prawie to samo co 2

Avatar Ravios

16 września 2014, 14:28

4 bije 3 na głowę :P (a baseny i małe dzeci dojdą w DLC, tak samo znikną ekrany ładowania)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Ravios

16 września 2014, 18:12

@gonzal11: The Sims 4 Premium?!

Avatar gonzal11

16 września 2014, 18:49

@Ravios: Ma być ponoć odpowiednik bf premium do simsów

Avatar
Konto usunięte

16 września 2014, 17:17

Ja mam "The Sims" na PS 2 ;-;

Avatar mrklorens

16 września 2014, 16:31

ktoś jeszcze pamięta jedynkę?

Avatar kawtkawt

16 września 2014, 16:48

@mrklorens: R.I.P sims 1

Avatar Mnich1

16 września 2014, 14:34

Tylko jedynka, weterani gier zrozumieją.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar gracz360
Dodane przez: gracz360
Tagi: #wygląd, #sims, #gry

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Fajnie że odpowiedzieli

To się nie może nie udać

A, okej

Jakby trochę nie fair

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka