Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Fajnie że odpowiedzieli
To się nie może nie udać
A, okej
Jakby trochę nie fair
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 stycznia 2020, 01:04
Ja grałem tylko w 4
Odpisz
Edytowano - 2 sierpnia 2016, 23:25
za niedługo ma wyjść TheSims 5! (ps.; większość życia miałam TheSims 2 ale TheSims 3 lepsze bo też grałam baaaaardzo dużo :D)
Odpisz
15 września 2016, 21:47
@DragonJuzik125: Podobno TS 5 ma nie być. Maxis zamknięte... ;-;
Odpisz
16 września 2016, 20:47
@PrawdziwaRey: ku*wa a tak się jarałam to samo jest z Five Nights At Freddys: Sister Location (chyba) ;-;
Odpisz
16 września 2016, 22:11
@DragonJuzik125: To znaczy nie jestem pewna, ale chyba zamnknięte...
Odpisz
22 maja 2016, 18:59
Dla mnie Ts3 najlepsze.
Odpisz
2 września 2016, 16:36
@PrawdziwaRey: Możecie mnie zhejtować, ale Sims 3 to była moja gra dziecińswa.
Odpisz
2 września 2016, 21:08
@Kostus0013: Ja Cię nie hejtuję...
Odpisz
15 września 2014, 15:58
Trójka najlepsza;)
Odpisz
16 września 2014, 14:22
@GuardOfDestruction: popieram ;c;
Odpisz
16 września 2014, 14:46
@GuardOfDestruction: To jest internet. Tutaj nikogo nie obchodzi twoje zdanie! Łapaj czerwone >:D
Odpisz
16 września 2014, 16:06
@Mozgowiec: Dziękuję :> czuję się zaszczycony. Ktoś jeszcze jest przeciwko basenom i chce mi dać minuska?
Odpisz
31 marca 2015, 19:26
@GuardOfDestruction: Po co baseny jak w 3 masz morze! XD Też w sumie w aktualizacji noale, zanim wydali do 4 baseny mineły 2 (?) miesiące (sorki, ale mój mózg zasypia i ni pamiętam dokładnie)
Odpisz
19 maja 2015, 19:51
@GuardOfDestruction: popieram (odpowiedz po roku XD)
Odpisz
7 sierpnia 2015, 22:03
@GuardOfDestruction: Popieram :3
Odpisz
15 września 2014, 15:17
w Simsach prawie jej nie ma, bo niestety ale nie ważne czego oni nie zrobią to i tak ludzie będą to kupować...
Odpisz
15 września 2014, 22:30
@Paulius: Jedyne co było czymś w miarę oryginalnym w serii to średniowiecze.
Odpisz
16 września 2014, 14:30
@KingsMax: Oraz Sims 1, które było rewolucją na rynku.
Reszta to właściwie "przypadek FPS".
Odpisz
16 września 2014, 22:13
@shark2199: sims 2 też było dobre a 3 to w sumie prawie to samo co 2
Odpisz
16 września 2014, 14:28
4 bije 3 na głowę :P (a baseny i małe dzeci dojdą w DLC, tak samo znikną ekrany ładowania)
Odpisz
16 września 2014, 14:54
@Ravios: tak tylko tam miałeś dzieci i baseny za darmo a tu nie
Odpisz
16 września 2014, 14:55
@miki712: No i? Za to simy nie są już debilnymi lalkami voodoo, a o to właśnie chodzi.
Odpisz
16 września 2014, 17:31
@Ravios: I tak tego nie kupie poczekam na wersję premium a narazie to tylko Shadow w tym miesiącu.
Odpisz
16 września 2014, 18:08
@gonzal11: The Sims 4 Shadow?!
Odpisz
16 września 2014, 18:09
@Ravios: Czego nie zrozumiałeś w ''I tak tego nie kupie poczekam na wersję premium''
Odpisz
16 września 2014, 18:12
@gonzal11: The Sims 4 Premium?!
Odpisz
16 września 2014, 18:49
@Ravios: Ma być ponoć odpowiednik bf premium do simsów
Odpisz
16 września 2014, 17:17
Ja mam "The Sims" na PS 2 ;-;
Odpisz
16 września 2014, 16:31
ktoś jeszcze pamięta jedynkę?
Odpisz
16 września 2014, 16:48
@mrklorens: R.I.P sims 1
Odpisz
16 września 2014, 14:34
Tylko jedynka, weterani gier zrozumieją.
Odpisz