memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
23 marca, 16:53
Zawsze przyjemnie jest patrzeć, gdy jakiś generał nie zapomina o tym że wciąż jest żołnierzem.
Odpisz
22 marca, 20:03
Czy zawsze jak jakiś wojskowy coś gubi, musi to robić w Polsce?
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież23 marca, 16:53
Zawsze przyjemnie jest patrzeć, gdy jakiś generał nie zapomina o tym że wciąż jest żołnierzem.
Odpisz
22 marca, 20:03
Czy zawsze jak jakiś wojskowy coś gubi, musi to robić w Polsce?
Odpisz