memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
23 marca, 13:49
To w nocy nie powinni sprzedawać alko, bo to przy gastronomi nie stało
Odpisz
23 marca, 13:13
Kiedyś w sklepie o takiej nazwie pracowałem jako sprzątacz. Mieli najlepszego marketingowca. Reklama była taka "tylko u nas najfajniejsze laski w mieście". Sprzedawali drewniane laski z przywiązaną butelką wina.
22 marca, 23:26
Rosół z żubra, mniam
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież23 marca, 13:49
To w nocy nie powinni sprzedawać alko, bo to przy gastronomi nie stało
Odpisz
23 marca, 13:13
Kiedyś w sklepie o takiej nazwie pracowałem jako sprzątacz. Mieli najlepszego marketingowca. Reklama była taka "tylko u nas najfajniejsze laski w mieście". Sprzedawali drewniane laski z przywiązaną butelką wina.
Odpisz
22 marca, 23:26
Rosół z żubra, mniam
Odpisz