memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
25 marca, 00:34
Odpisz
24 marca, 22:05
Ja bym wolał taką żeby politycy odpowiadali osobistym majątkiem za wszystkie błędy. Ale to tylko marzenie, nawet nie wiem czy realne...
24 marca, 20:23
Dobra. Myślę, że to brzmi nieźle. *Podpisuję*
24 marca, 08:45
Pytanie tylko jaką
24 marca, 08:48
@Traktor_is_back: by zrzędliwi kongresmani grali w brutalne gry wideo
24 marca, 15:15
@Pyoter_Nosacz: A więc *podpisuję*
24 marca, 16:36
@Pyoter_Nosacz: a bardziej w tf2 ,tf2 czy tf2
24 marca, 17:32
@gwrona: naprawdę nie graliście w postala 2 podałem tekst z petycji w tej grze nie mnie się pytajcie
24 marca, 10:40
ale jaką petycję?
24 marca, 14:13
@InDoroWeTrust: by politycy grali w brutalne gry
24 marca, 14:34
@SoundART:
24 marca, 14:24
Na pewno nie... walnięty knurze
24 marca, 14:10
Podpisz tą cholerna petycje bo za****e cie jak psa
24 marca, 09:19
Jasne czemu nie *Podpisuję*
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież25 marca, 00:34
Odpisz
24 marca, 22:05
Ja bym wolał taką żeby politycy odpowiadali osobistym majątkiem za wszystkie błędy. Ale to tylko marzenie, nawet nie wiem czy realne...
Odpisz
24 marca, 20:23
Dobra. Myślę, że to brzmi nieźle.
*Podpisuję*
Odpisz
24 marca, 08:45
Pytanie tylko jaką
Odpisz
24 marca, 08:48
@Traktor_is_back: by zrzędliwi kongresmani grali w brutalne gry wideo
Odpisz
24 marca, 15:15
@Pyoter_Nosacz: A więc *podpisuję*
Odpisz
24 marca, 16:36
@Pyoter_Nosacz: a bardziej w tf2 ,tf2 czy tf2
Odpisz
24 marca, 17:32
@gwrona: naprawdę nie graliście w postala 2 podałem tekst z petycji w tej grze nie mnie się pytajcie
Odpisz
24 marca, 10:40
ale jaką petycję?
Odpisz
24 marca, 14:13
@InDoroWeTrust: by politycy grali w brutalne gry
Odpisz
24 marca, 14:34
@SoundART:
Odpisz
24 marca, 14:24
Na pewno nie... walnięty knurze
Odpisz
24 marca, 14:10
Podpisz tą cholerna petycje bo za****e cie jak psa
Odpisz
24 marca, 09:19
Jasne czemu nie
*Podpisuję*
Odpisz