Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
A, okej
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Mało znany szczegół
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 września 2014, 21:20
szturmowcy mają przeje**ne z tą celnością
Odpisz
19 września 2014, 11:29
@bylejakbylegdzie: i dlatego lepiej być jedi
Odpisz
19 września 2014, 15:20
@bylejakbylegdzie: To jest dziwne że jako pierwowzór klona szturmowego wzieli gościa z dwiema lewymi łapami...
Odpisz
6 czerwca 2015, 17:52
@mozaj: Nie było, żadnego pierwowzoru dla klona szturmowego. Wielka Armia Republiki była złożona z klonów mandaloriańskiego łowcy nagród Jango Fetta, ale Armia Imperialna to byli zwykli ludzie z poboru (i resztki klonów, z WAR).
Odpisz
6 czerwca 2015, 21:39
@Kuba1001: Czyli armia klonów to złe określenie ?
Odpisz
6 czerwca 2015, 21:43
@mozaj: To zależy o czyją armie Ci chodzi. Jeśli w Wielką Armie Reoubliki to jest to właściwe określenie, a le nie pasuje ono do Armii Imperialnej.
Odpisz
3 czerwca 2017, 11:47
@mrklorens: A nie sitchem byś miał mroczny przydomek i mógłbyś robić co zechcesz
Odpisz
3 czerwca 2017, 11:50
@qAzert: i jak tu nie być złym
Odpisz
17 kwietnia 2018, 23:51
@bylejakbylegdzie: Prawdopodobnie mieli słabą celność przez słabą widoczność w tych hełmach. Podobno mieli oczy niżej niż przewidziane na nie otwory w hełmie.
Odpisz
18 kwietnia 2018, 06:25
@TrueStoryGuy: Tylko. Pytanie brzmi. Mówimy o filmach czy o uniwersum? W filmach to były klony a nasz ulubiony najsławniejszych przemytnik rzuca tekstem o braku widocznosci w chełmie.
Trzymając się uniwersum. Armia ta w obu przypadkach jest wyśmienita i przemyślana. A ich sprzęt jest wręcz wybitnie przystosowany.
Odpisz
30 października 2014, 22:51
@Arald9Obcy teleportowane do innego wymiaru przez połączone siły ludzi oraz predatorów by się ich pozbyć lecz lądują w galaktyce star worsów. Fabuła filmu dobra?
Odpisz
20 września 2014, 23:04
EPIC!!!!!!!
Odpisz
19 września 2014, 14:57
oooooooooooooooooooooooooooooooo ja bym to oglądał
Odpisz
19 września 2014, 14:52
Nie przepadam ani za jednym ani za drugim... Ale to naprawdę mogłoby być epickie! Oglądałbym
Odpisz
19 września 2014, 06:45
Był obrazek.
Odpisz
18 września 2014, 23:55
Polecam książkę "Szturmowcy Śmierci", naprawdę warta polecenia...
Odpisz
18 września 2014, 21:30
StarSmoki :-P
Odpisz
18 września 2014, 21:53
@Ahakochamlol: Jakie smoki?
Odpisz
18 września 2014, 21:55
@piotrekwariat: Pewnie nie oglądał "obcych" :P
Odpisz
19 września 2014, 07:57
@DeadExtreme: To co jak nie smoki?
Odpisz
19 września 2014, 15:32
@Ahakochamlol: to są obcy. kreatury z innej planety.
Odpisz
19 września 2014, 22:35
@DeadExtreme: Dobra,dobra
Odpisz
20 września 2014, 14:03
@Ahakochamlol: Dokładniej to Xenomorphy z filmu "Obcy". Krwiożerczy kosmici ze żrącą krwią i drugą mniejszą paszczą zamiast języka.
Odpisz
21 września 2014, 02:37
@piotrekwariat: Okej...
Odpisz
18 września 2014, 21:47
Wygląda za**biście. Czekam na premiere.
Odpisz
18 września 2014, 21:17
Było, ale OGLĄDAŁBYM *.*
Odpisz
18 września 2014, 21:16
ciekawe tylko, jaka fabuła?
Odpisz
18 września 2014, 21:03
było
Odpisz