Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Nie zadzieraj z bobrami
Dobrze czasem się oderwać
A, okej
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 marca, 17:14
Jak chodzisz prywatnie
Odpisz
25 marca, 18:46
@DHF1232: a da się inaczej?
Odpisz
25 marca, 21:25
@Krzyniu: No tak
Odpisz
30 marca, 15:14
@Krzyniu: DHF mama termin na przegląd za 7 lat
Odpisz
30 marca, 16:20
@JaJestemZWami: Co pół roku miałem, teraz mam zrobione.
Odpisz
25 marca, 21:29
Ja chodzę prywatnie, ale do przychodni która ma umowę z NFZ. Co mogę robię na NFZ, a co już się absolutnie nie da odpłatnie. Do tej pory przez 2 lata wydałem 400 zł ze swojej kasy.
Odpisz