memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
27 marca, 21:36
Ja chodzę do Starbucksa na herbatkę z miodem i cytryną, i bajgla z salami.
Odpisz
27 marca, 20:48
Za samo pójście do starbucksa jesteś niedojrzały
27 marca, 20:51
@DHF1232: Mmm, kawusia za... Nie wiem, bo nie piję kawy, ale na pewno za drogo.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież27 marca, 21:36
Ja chodzę do Starbucksa na herbatkę z miodem i cytryną, i bajgla z salami.
Odpisz
27 marca, 20:48
Za samo pójście do starbucksa jesteś niedojrzały
Odpisz
27 marca, 20:51
@DHF1232: Mmm, kawusia za... Nie wiem, bo nie piję kawy, ale na pewno za drogo.
Odpisz