Ludzie gadający o iPhonie 6
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Zdeklasowani znowu
To by wystarczyło
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Totalnie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 września 2014, 06:36
ta, a mi się wczoraj śniło, że iphone6 jest z androidem :V
Odpisz
19 sierpnia 2015, 12:19
@noszkurnawszystkozajete: *-*
Odpisz
19 sierpnia 2015, 17:23
@Kivera: Ło ku*wa to ja miałam taki sen? xD
Odpisz
19 sierpnia 2015, 17:42
@noszkurnawszystkozajete: XD
Odpisz
29 czerwca 2017, 14:45
@noszkurnawszystkozajete: Najwidoczniej.
Odpisz
31 grudnia 2018, 01:16
@Archeologwinternetach: wszystko na to wskazuje.
Odpisz
1 maja 2020, 23:12
@Grzechoooo: elo jak tam się w 2018 żyje?
P.S zacznij robić zapasy, szykuje się globalna pandemia
Odpisz
1 maja 2020, 23:12
k
Odpisz
14 maja 2020, 08:58
ch*** nienawidzę cię covidzie 19
Odpisz
19 listopada 2015, 16:16
czy to przypadek że mama mi jutro kupi Iphone'a 6????
Odpisz
9 grudnia 2023, 00:15
@Koniczek02323: tak
Jak najbardziej
Odpisz
16 września 2014, 20:07
Znowu Darth Addmeen wrzuca jakieś gówno? Z komórki nie pokazuje autora.
Odpisz
27 marca 2015, 21:05
@figaro19: mhm
Odpisz
16 września 2014, 20:40
Wiem jedynie, iż jest to jakiś telefon niewart swej ceny :|
Odpisz
Edytowano - 16 września 2014, 21:21
pewnie z 2 koła trzebaby zapłacić ... już lepiej kompa przyspieszyć/kupić.
Odpisz
16 września 2014, 21:25
@DeadExtreme: Na 32 gb chyba 3500, (przypominam że do Iphona nie można włożyć karty pamięci.)
Odpisz
16 września 2014, 21:38
Jakby nie patrzeć to jednak Samsungi z serii galaxy są najlepszymi telefonami na rynku, a jakoś piszą o kolejnym bananofonie różniącym się pewnie tylko wielkością ekranu (0,5 cala więcej) i ceną (około 1500zł drożej).
Odpisz
16 września 2014, 21:51
@VanQuisch: Bardziej ograniczonym systemem, mniejszą wygodą, mniejszym zakresem użytkowania... Długo by wymieniać.
Odpisz
16 września 2014, 23:40
@VanQuisch: samsungi mają cieżko nakładkę TouchWiz, która bardzo spowalnia Androida. Telefony z czystym, niemodyfikowanym Androidem to demony szybkości. Polecam sprawdzić Moto G lub Nexus 5.
Co do iPhonow to są ograniczone, ale szybkie i nie zamulają.
Odpisz
17 września 2014, 07:16
@SieGraSieMa: bo ja wiem, jak zflaschowałem touchwiza na mojej xperii neo v, nie zamulał bardziej niż trebuchet z cyanogena, a na pewno był ładniejszy ;p
Odpisz
17 września 2014, 18:52
@MruczekV: ładny i użyteczny jest. Dlatego pewnie wciąż go trzymają
Odpisz
16 września 2014, 21:36
Kup telefon marki GLaDOS za jedyne 999999999€ CIATO GRATIS!
Odpisz
16 września 2014, 21:33
3 kawałki za telefon ? pff kupie se jakiegoś gównianego pentagrama albo goclever i bede miał 2500 w kieszeni a jakieś bajery mi nie są potrzebne...
Odpisz