Zależy jaki rów, ale Ursusa? Serio? Najlepsza marka ciągników, a jeśli to C-330 lub C-360 to jesteś ujem, a nie synem i lepiej byś zdechł...
To są tak zarąbiste sprzęty, że lepiej by to był tylko problem z wyciągnięciem go.
Mam C-360 od około 1985 roku (nie było mnie wtedy jeszcze) i wciąż działa, nie wyobrażam sobie, aby taki sprzęt kurna niszczyć. Zwłaszcza że to Polacy wyprodukowali wtedy
Komentarze
Odśwież31 marca, 15:13
Spokojnie, wyjedzie
Odpisz
31 marca, 15:33
@Traktor_is_back: Jak na bok wyj...ł to ciężko będzie XD
Odpisz
31 marca, 16:00
@Lacoste: Zawsze można obrócić
Wtedy wyjedzie
Odpisz
31 marca, 15:44
Zależy jaki rów, ale Ursusa? Serio? Najlepsza marka ciągników, a jeśli to C-330 lub C-360 to jesteś ujem, a nie synem i lepiej byś zdechł...
To są tak zarąbiste sprzęty, że lepiej by to był tylko problem z wyciągnięciem go.
Mam C-360 od około 1985 roku (nie było mnie wtedy jeszcze) i wciąż działa, nie wyobrażam sobie, aby taki sprzęt kurna niszczyć. Zwłaszcza że to Polacy wyprodukowali wtedy
Odpisz
31 marca, 14:11
BRONZ
Odpisz