Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar malinowy_kot

1 kwietnia, 10:34

Ktoś to gówno w ogóle ogląda?
To tak jakby oglądać pieska Leszka = zatrzymać się latach 2010-2015 gdzieś

Avatar Memolord

1 kwietnia, 10:46

@malinowy_kot: ja oglądam, i miliony, co ja mówię miliony... TYSIĄCE ludzi którzy to lubią

Avatar Knudson

Edytowano - 1 kwietnia, 11:49

@malinowy_kot: Takie nic, takie zero, takie ... Ahh nie ważne.

Avatar malinowy_kot

1 kwietnia, 16:17

@Memolord: dziwne, w takim razie jesteście "boomerami"
Niby młodzi, ale jak dziady po 45+

Avatar Ooonv

1 kwietnia, 20:20

@malinowy_kot: Przecież Alien Stage to teledyski do muzyki, jasne, że ludzie je oglądają

Avatar Ooonv

1 kwietnia, 20:21

@malinowy_kot: Tak Alien Stage'a nie poszanować...

Avatar Memolord

1 kwietnia, 21:04

@Ooonv: dziękuję ci oczywiście że mnie wspierasz, tylko zdaje mi się że ten cieć malinowy mówi o kapitanie bombie, alien stage nawet nie powstało w 2010-2015

Avatar malinowy_kot

1 kwietnia, 22:35

@Memolord: podałam 2010-2015 bo gdzieś w tych latach był kanał 4fun tv, gdzie leciał piesek Leszek, bomba i grupa operacyjna miała swe czasy świetności

Avatar Ooonv

2 kwietnia, 15:07

@Memolord: Ja wiem, robię se z niej jaja

Jak ktoś na imprezie rodzinnej zaczyna kłótnie i wyzywać coś/kogoś, to trzeba mówić na opak i robiący burdę jest zbity z tropu, polecam, sprawdzony sposób

Avatar Ooonv

2 kwietnia, 15:09

@malinowy_kot: W sumie twoje wspomnienie o tych latach mogło być abstrakcyjnym przykładem

"Kto to ogląda?
To tak jakby nadal oglądać Wieczorynki w latach 1950-2013."

(Ha, specjalnie wyszukałem w jakich latach leciała Wieczorynka! I kto jest przykładnym obywatelem Jeja?)

Avatar Ooonv

2 kwietnia, 15:11

@Ooonv: Mi się Kapitan Bomba podoba i ma wiele znanych tekstów/spoko scen i warto choć obejrzeć jaki to ma styl

To się nazywa groteskowy styl, tak ogólnie

Absurdalne sytuacje itd. Ta księżniczka była śmieszna

Avatar Ooonv

1 kwietnia, 20:19

Kapitan Bomba jest najlepszy

Avatar OtokoNoKaze

31 marca, 21:49

Są jakieś filmy?

Avatar InDoroWeTrust

31 marca, 21:49

Avatar OtokoNoKaze

1 kwietnia, 14:11

@InDoroWeTrust: daj tytuły

Avatar Kargon

1 kwietnia, 15:19

@OtokoNoKaze: Kapitan Bomba Kutapokalipsa (akcja się dzieje za Admirała JJ Torpedy więc pomiędzy Jachasiem a Euro 2012)
Kapitan Bomba zemsta faraona (akcja się dzieje no już za ostatniego admirała)
Laserowy Gniew Dzidy
wszystkie są dostępne na yt

Avatar Ekspres_kolbowy

1 kwietnia, 10:19

#pdW

Avatar stargirl_via

31 marca, 23:07

obcy scena nawiązanie?!?!?!????!!1!!!

Avatar Memolord

31 marca, 23:32

Avatar hamszczur

31 marca, 22:48

Jaki jest 3 film po kutapokalipsie i zemście faraona? Chyba jestem fejk fanem bomby bo nie pamiętam 🙏😭

Avatar Memolord

31 marca, 23:14

@hamszczur: jeszcze można uznać laserowy gniew dzidy

Avatar SoundART

31 marca, 23:15

@hamszczur: O kurde k...inox
*Pruje z karabinku*

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie zadzieraj z bobrami

Powodzenia

Ładne rzeczy

Były nóżki, nie ma nóżek

To by wystarczyło

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka