@Ooonv: dziękuję ci oczywiście że mnie wspierasz, tylko zdaje mi się że ten cieć malinowy mówi o kapitanie bombie, alien stage nawet nie powstało w 2010-2015
@Memolord: podałam 2010-2015 bo gdzieś w tych latach był kanał 4fun tv, gdzie leciał piesek Leszek, bomba i grupa operacyjna miała swe czasy świetności
Jak ktoś na imprezie rodzinnej zaczyna kłótnie i wyzywać coś/kogoś, to trzeba mówić na opak i robiący burdę jest zbity z tropu, polecam, sprawdzony sposób
@OtokoNoKaze: Kapitan Bomba Kutapokalipsa (akcja się dzieje za Admirała JJ Torpedy więc pomiędzy Jachasiem a Euro 2012)
Kapitan Bomba zemsta faraona (akcja się dzieje no już za ostatniego admirała)
Laserowy Gniew Dzidy
wszystkie są dostępne na yt
Komentarze
Odśwież1 kwietnia, 10:34
Ktoś to gówno w ogóle ogląda?
To tak jakby oglądać pieska Leszka = zatrzymać się latach 2010-2015 gdzieś
Odpisz
1 kwietnia, 10:46
@malinowy_kot: ja oglądam, i miliony, co ja mówię miliony... TYSIĄCE ludzi którzy to lubią
Odpisz
Edytowano - 1 kwietnia, 11:49
@malinowy_kot: Takie nic, takie zero, takie ... Ahh nie ważne.
Odpisz
1 kwietnia, 16:17
@Memolord: dziwne, w takim razie jesteście "boomerami"
Niby młodzi, ale jak dziady po 45+
Odpisz
1 kwietnia, 20:20
@malinowy_kot: Przecież Alien Stage to teledyski do muzyki, jasne, że ludzie je oglądają
Odpisz
1 kwietnia, 20:21
@malinowy_kot: Tak Alien Stage'a nie poszanować...
Odpisz
1 kwietnia, 21:04
@Ooonv: dziękuję ci oczywiście że mnie wspierasz, tylko zdaje mi się że ten cieć malinowy mówi o kapitanie bombie, alien stage nawet nie powstało w 2010-2015
Odpisz
1 kwietnia, 22:35
@Memolord: podałam 2010-2015 bo gdzieś w tych latach był kanał 4fun tv, gdzie leciał piesek Leszek, bomba i grupa operacyjna miała swe czasy świetności
Odpisz
2 kwietnia, 15:07
@Memolord: Ja wiem, robię se z niej jaja
Jak ktoś na imprezie rodzinnej zaczyna kłótnie i wyzywać coś/kogoś, to trzeba mówić na opak i robiący burdę jest zbity z tropu, polecam, sprawdzony sposób
Odpisz
2 kwietnia, 15:09
@malinowy_kot: W sumie twoje wspomnienie o tych latach mogło być abstrakcyjnym przykładem
"Kto to ogląda?
To tak jakby nadal oglądać Wieczorynki w latach 1950-2013."
(Ha, specjalnie wyszukałem w jakich latach leciała Wieczorynka! I kto jest przykładnym obywatelem Jeja?)
Odpisz
2 kwietnia, 15:11
@Ooonv: Mi się Kapitan Bomba podoba i ma wiele znanych tekstów/spoko scen i warto choć obejrzeć jaki to ma styl
To się nazywa groteskowy styl, tak ogólnie
Absurdalne sytuacje itd. Ta księżniczka była śmieszna
Odpisz
1 kwietnia, 20:19
Kapitan Bomba jest najlepszy
Odpisz
31 marca, 21:49
Są jakieś filmy?
Odpisz
31 marca, 21:49
@OtokoNoKaze: tak
Odpisz
1 kwietnia, 14:11
@InDoroWeTrust: daj tytuły
Odpisz
1 kwietnia, 15:19
@OtokoNoKaze: Kapitan Bomba Kutapokalipsa (akcja się dzieje za Admirała JJ Torpedy więc pomiędzy Jachasiem a Euro 2012)
Kapitan Bomba zemsta faraona (akcja się dzieje no już za ostatniego admirała)
Laserowy Gniew Dzidy
wszystkie są dostępne na yt
Odpisz
1 kwietnia, 10:19
#pdW
Odpisz
31 marca, 23:07
obcy scena nawiązanie?!?!?!????!!1!!!
Odpisz
31 marca, 23:32
@stargirl_via: tak
Odpisz
31 marca, 22:48
Jaki jest 3 film po kutapokalipsie i zemście faraona? Chyba jestem fejk fanem bomby bo nie pamiętam 🙏😭
Odpisz
31 marca, 23:14
@hamszczur: jeszcze można uznać laserowy gniew dzidy
Odpisz
31 marca, 23:15
@hamszczur: O kurde k...inox
*Pruje z karabinku*
Odpisz