U mnie Znachor odpada, bo będzie w oba dni multum ludzi, tv nie chodzi gdy goście są, jak już chodzi, to dla dzieciarni, bo drą japy, ale to i tak jakieś cosie na yt.
Mogłabym być tym, kto by zszedł do gości, ale u mnie wiedzą by mnie nie wołać, bo i tak nie zejdę, a i tak sobie żercie wcześniej kupiłam (nic zdrowego, bo nie mam lodówki w pokoju, a na zewnątrz nie jest wystarczająco zimno by tam trzymać).
Fryz odpada, żercie też bo to żre się co jest, chyba że bachory będą wybrzydzać jak zwykle, system butelek dawno obgadany tym, że ciągle nieczynne, temat polityki na pewno będzie, ale nie kłótnia, każdy się zgadza że po i pis, to uje.
Nie rozumiem "żurki srurki", każdy żurek lubi, a ozdób też nigdy wiele nie ma (tyle co w koszyczku skromnie).
Będzie tylko lanie perfumami w poniedziałek, a jak na dworzu to może wodą dzieci se tam ten. A no i prezenty bachory będą chciały.
Komentarze
Odśwież10 kwietnia, 20:45
ja 2
Odpisz
3 kwietnia, 23:17
Nic z tego bingo u mnie nigdy nie było i nie będzie, zwłaszcza tej zabawy z kuzynem.
Odpisz
Edytowano - 3 kwietnia, 20:13
U mnie Znachor odpada, bo będzie w oba dni multum ludzi, tv nie chodzi gdy goście są, jak już chodzi, to dla dzieciarni, bo drą japy, ale to i tak jakieś cosie na yt.
Mogłabym być tym, kto by zszedł do gości, ale u mnie wiedzą by mnie nie wołać, bo i tak nie zejdę, a i tak sobie żercie wcześniej kupiłam (nic zdrowego, bo nie mam lodówki w pokoju, a na zewnątrz nie jest wystarczająco zimno by tam trzymać).
Fryz odpada, żercie też bo to żre się co jest, chyba że bachory będą wybrzydzać jak zwykle, system butelek dawno obgadany tym, że ciągle nieczynne, temat polityki na pewno będzie, ale nie kłótnia, każdy się zgadza że po i pis, to uje.
Nie rozumiem "żurki srurki", każdy żurek lubi, a ozdób też nigdy wiele nie ma (tyle co w koszyczku skromnie).
Będzie tylko lanie perfumami w poniedziałek, a jak na dworzu to może wodą dzieci se tam ten. A no i prezenty bachory będą chciały.
Odpisz
3 kwietnia, 17:02
Zapomnieliście dorzucić kłótni o politykę.
Odpisz
3 kwietnia, 14:47
Na Znachorze sam będę płakał
Odpisz
3 kwietnia, 13:04
Uuu, ciężkie kategorie.
Na pewno wpadną ozdoby i śniadanie.
Odpisz
3 kwietnia, 10:34
K...a bingo
Odpisz