a mod typu "twórcy pozostawili grę samą sobie, więc community zrobiło moda, który ma tyle contentu i nowych mechanik, że tworzy praktycznie nową grę"? rzadki jest, ale jest go choć sens pobierać
@Pingas99: PANIE ADMINIE/MODZIE (lub ch.j wie kto)
Mem jest świetny, twórca pewnie też, a ja cie nie lubię bo co to znaczy że nie mogę dać strzałki ponieważ mam za mało punktów
Komentarze
Odśwież13 kwietnia, 23:37
do celeste jest mod który zamienia keviny w piotry gryfy
Odpisz
4 kwietnia, 13:03
Jeszcze mod "ta gra z 2007 teraz będzie działać na twoim komputerze"
Odpisz
Edytowano - 7 kwietnia, 22:43
@Murarzowa: jest jeszcze "ta nowa gra teraz będzie działać na twoim kompie z 2007"
Odpisz
6 kwietnia, 18:13
Jeszcze polska nie zgniła
Odpisz
5 kwietnia, 18:00
Lubię te mody z dźwiękami.
Odpisz
5 kwietnia, 16:12
Aż mi się przypomniał mój nieśmieszny dubbing do DMC1.
Odpisz
5 kwietnia, 14:32
dźwięki skoków to od teraz śmiech piotra gryfa
Odpisz
5 kwietnia, 14:03
Oraz Schizo Total Conversion.
Odpisz
4 kwietnia, 23:33
jeszcze dodałbym mody z customowymi postaciami
Odpisz
4 kwietnia, 12:18
a mod typu "twórcy pozostawili grę samą sobie, więc community zrobiło moda, który ma tyle contentu i nowych mechanik, że tworzy praktycznie nową grę"? rzadki jest, ale jest go choć sens pobierać
Odpisz
4 kwietnia, 12:04
Rel
A większość z nich to śmieci.
Odpisz
4 kwietnia, 11:27
Rel ale nie mogę dać strzałki bo admin nie lubi nowych użytkowników
Odpisz
4 kwietnia, 11:42
@GremlinTheWitch: Admin lubi tylko fekalia
Odpisz
4 kwietnia, 11:52
@Konto_nieusuniete: chłopcy zlitujcie się zaraz mi mema usuną za takie komentarze.
Odpisz
4 kwietnia, 11:54
@Pingas99: PANIE ADMINIE/MODZIE (lub ch.j wie kto)
Mem jest świetny, twórca pewnie też, a ja cie nie lubię bo co to znaczy że nie mogę dać strzałki ponieważ mam za mało punktów
Odpisz
4 kwietnia, 11:55
@Pingas99: zadowolony?
Odpisz
4 kwietnia, 11:56
@GremlinTheWitch: nie no jaja se robiłem xD nie trzeba podchodzić do moich komentarzy z aż taką powagą
Odpisz
4 kwietnia, 11:59
@Pingas99: nie no spoko ale nadal wdym że nie mogę dać komentarza z obrazkiem mema bez sprawdzenia przez moda i strzałki bo tak?
Odpisz
4 kwietnia, 12:00
@GremlinTheWitch: a to nwm nie powiem, choć się domyślam żeby boty nie zawyżały sztucznie głosów czy coś (chyba były takie przypadki dawno temu)
Odpisz
4 kwietnia, 12:00
@Pingas99: no w sumie ma to jakiś sens
Odpisz