memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
5 kwietnia, 15:16
Jestem duszą towarzystwa! Na konwentach i przed telefonem.
Odpisz
5 kwietnia, 12:05
Jaka jest granica między byciem introwertykiem, a byciem antyspołecznym?
5 kwietnia, 12:56
@malinowy_kot: Introwertyk potrzebuje towarzystwa, po prostu niedużo Aspołeczny nie chce towarzystwa , a powodów może być multum
5 kwietnia, 13:08
@AxonDeHudin: Dokładnie. Ten mem przedstawia osobę aspołeczną, a nie introwertyka. Wiem, bo sam jestem introwertykiem, ale bardzo lubię gadać z innymi ludźmi i poznawać nowych, lecz zazwyczaj robię to, gdy jest 1 lub 2 osoby
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież5 kwietnia, 15:16
Jestem duszą towarzystwa!
Na konwentach i przed telefonem.
Odpisz
5 kwietnia, 12:05
Jaka jest granica między byciem introwertykiem, a byciem antyspołecznym?
Odpisz
5 kwietnia, 12:56
@malinowy_kot:
Introwertyk potrzebuje towarzystwa, po prostu niedużo
Aspołeczny nie chce towarzystwa , a powodów może być multum
Odpisz
5 kwietnia, 13:08
@AxonDeHudin: Dokładnie. Ten mem przedstawia osobę aspołeczną, a nie introwertyka.
Wiem, bo sam jestem introwertykiem, ale bardzo lubię gadać z innymi ludźmi i poznawać nowych, lecz zazwyczaj robię to, gdy jest 1 lub 2 osoby
Odpisz