memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
7 kwietnia, 04:01
A ja myślałem że to znaczek z Mortal Kombat.
Odpisz
6 kwietnia, 11:11
Skyrim to dobra gra, ale wciąga bardziej niż powinna. Mój rekord ,,a jeszcze pół godzinki" był wtedy, gdy zacząłem o 22, a zanim się obejrzałem była 5:40...
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież7 kwietnia, 04:01
A ja myślałem że to znaczek z Mortal Kombat.
Odpisz
6 kwietnia, 11:11
Skyrim to dobra gra, ale wciąga bardziej niż powinna. Mój rekord ,,a jeszcze pół godzinki" był wtedy, gdy zacząłem o 22, a zanim się obejrzałem była 5:40...
Odpisz