Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar malinowy_kot

6 kwietnia, 23:55

Są szanse, że te wszystkie religie, to tak o wymysły, aby ludzie mieli czego się bać, aby się nawzajem aż tak nie wybijali i nie cudzołożyli nadmiernie, zwłaszcza jeśli partnerka tego nijak nie chce

Avatar Katrina2712

7 kwietnia, 07:25

@malinowy_kot: nie. Powód jest żeby łatwiej było nimi manipulować

Avatar Kawento

11 czerwca, 12:00

@malinowy_kot: Prawdopodobnie pastafarianizm to jedyna słuszna religia.

Avatar Ignisus

6 kwietnia, 17:04

Czy to jakiś tłumaczony hamerykański mem? Bo zdecydowanie nie przypominam sobie królika na Wielkanoc w Polskiej kulturze

Avatar Anantashesha

6 kwietnia, 17:55

@Ignisus: To dziwne. Zawsze na okres wielkanocny omijasz sklepy spożywcze?

Avatar Ignisus

6 kwietnia, 18:21

@Anantashesha: nie powiedziałbym by to była część Polskiej kultury

Avatar Anantashesha

6 kwietnia, 23:10

@Ignisus: A gdzie jest powiedziane że to ma być część kultury?

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 7 kwietnia, 10:23

@Ignisus: Saszet nie odróżnia królików od zajęcy oraz honorowania zmartwychwstania od sprzedaży czekoladek, biedny musi być po wylewie

Avatar Alfa7

7 kwietnia, 11:35

@Ignisus: Jeja zalicza się do polskiej kultury...chyba

Ja jestem na jeja i co roku roznoszę jaja

Avatar Alfa7

7 kwietnia, 11:36

@Towarzysz777: Towarzyszu nie trafiłem na Ciebie podczas świąt więc tutaj bierz spóźnione jajo

Avatar Towarzysz777

7 kwietnia, 20:19

@Alfa7: A dziękuję pięknie towarzyszu

Avatar Katrina2712

7 kwietnia, 07:27

Avatar werenspawel

7 kwietnia, 03:45

To bardziej polska tradycja.

Avatar Baturaj

6 kwietnia, 19:05

Msza Wieczerzy Pańskiej, Liturgia Męki Pańskiej, Droga Krzyżowa, Gorzkie Żale, Wigilia Paschalna, Msza Resurekcyjna, wreszcie każda Msza Święta.

Właśnie w ten sposób.

Avatar Klopson

6 kwietnia, 19:08

@Baturaj: nawet w watykanie są rozwieszone komercyjne ozdoby wielkanocne

Avatar Baturaj

6 kwietnia, 19:15

@Klopson: Nic nie mówiłem o komercyjnych ozdobach wielkanocnych. Odpowiadałem na pytanie z mema.
Komercyjne ozdoby to nic złego, jeśli służą do zaakcentowania radości i nie zaciemniają nam tego, co naprawdę ważne.

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

6 kwietnia, 17:06

a i okna umyj

Avatar Dark_Dante

6 kwietnia, 16:24

"I okna umyj, bo sprawdzę."

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Powodzenia

Trzykrotny T

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka