Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Powodzenia
Trzykrotny T
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 kwietnia, 23:55
Są szanse, że te wszystkie religie, to tak o wymysły, aby ludzie mieli czego się bać, aby się nawzajem aż tak nie wybijali i nie cudzołożyli nadmiernie, zwłaszcza jeśli partnerka tego nijak nie chce
Odpisz
7 kwietnia, 07:25
@malinowy_kot: nie. Powód jest żeby łatwiej było nimi manipulować
Odpisz
11 czerwca, 12:00
@malinowy_kot: Prawdopodobnie pastafarianizm to jedyna słuszna religia.
Odpisz
6 kwietnia, 17:04
Czy to jakiś tłumaczony hamerykański mem? Bo zdecydowanie nie przypominam sobie królika na Wielkanoc w Polskiej kulturze
Odpisz
6 kwietnia, 17:55
@Ignisus: To dziwne. Zawsze na okres wielkanocny omijasz sklepy spożywcze?
Odpisz
6 kwietnia, 18:21
@Anantashesha: nie powiedziałbym by to była część Polskiej kultury
Odpisz
6 kwietnia, 23:10
@Ignisus: A gdzie jest powiedziane że to ma być część kultury?
Odpisz
Edytowano - 7 kwietnia, 10:23
@Ignisus: Saszet nie odróżnia królików od zajęcy oraz honorowania zmartwychwstania od sprzedaży czekoladek, biedny musi być po wylewie
Odpisz
7 kwietnia, 11:35
@Ignisus: Jeja zalicza się do polskiej kultury...chyba
Ja jestem na jeja i co roku roznoszę jaja
Odpisz
7 kwietnia, 11:36
@Towarzysz777: Towarzyszu nie trafiłem na Ciebie podczas świąt więc tutaj bierz spóźnione jajo
Odpisz
7 kwietnia, 20:19
@Alfa7: A dziękuję pięknie towarzyszu
Odpisz
7 kwietnia, 07:27
Odpisz
7 kwietnia, 03:45
To bardziej polska tradycja.
Odpisz
6 kwietnia, 19:05
Msza Wieczerzy Pańskiej, Liturgia Męki Pańskiej, Droga Krzyżowa, Gorzkie Żale, Wigilia Paschalna, Msza Resurekcyjna, wreszcie każda Msza Święta.
Właśnie w ten sposób.
Odpisz
6 kwietnia, 19:08
@Baturaj: nawet w watykanie są rozwieszone komercyjne ozdoby wielkanocne
Odpisz
6 kwietnia, 19:15
@Klopson: Nic nie mówiłem o komercyjnych ozdobach wielkanocnych. Odpowiadałem na pytanie z mema.
Komercyjne ozdoby to nic złego, jeśli służą do zaakcentowania radości i nie zaciemniają nam tego, co naprawdę ważne.
Odpisz
6 kwietnia, 17:06
a i okna umyj
Odpisz
6 kwietnia, 16:24
"I okna umyj, bo sprawdzę."
Odpisz