Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Cóż za brak szacunku
Tacy sami, a ściana między nami
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Brawo za czujność!
Jakby trochę nie fair
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 września 2014, 14:26
Ta "rzeczywista" jesień również wygląda bardzo ładnie.
Odpisz
21 września 2014, 19:23
Lubię deszcz. Lubię słuchać, jak bębni w parapet, bo to takie uspokajające ^ ^
.
.
.
gorzej jak mam wyjść na dwór
Odpisz
21 września 2014, 10:24
mi tam sie podoba , jest fajne świerze powietrze i w ogóle
:D
Odpisz
21 września 2014, 11:13
I ten zapach drzew. :3
Odpisz
21 września 2014, 15:15
Świerze Świerze Świerze Świerze Świerze Świerze Świerze Świerze Świerze Świerze Świerze Świerze Świerze Świerze Świerze Świerze Świerze Świerze Świerze Świerze Świerze Świerze Świerze Świerze Świerze Świerze Świerze Świerze Świerze Świerze Świerze Świerze Świerze
Odpisz
21 września 2014, 15:16
@CEzikMaj: ups przepraszam , rzadko mi sie zdarza popełnić błąd ortograficzny
Odpisz
21 września 2014, 15:15
Bo to wszystko nie jest w Polsce.
Odpisz
21 września 2014, 13:03
A ja tam lubię jesień.
Odpisz
21 września 2014, 12:27
Te zdjęcia na górze są robione tam gdzie natura jeszcze nie została wyparta przez cywilizacje a te na dole są robione w mieście poza jednym, które akurat mi się podoba
Odpisz
21 września 2014, 11:25
Po prostu jesień ta "na górze" jest wtedy, kiedy idziemy do szkoły/pracujemy, a kiedy mamy wolne, to pojawia się ta "na dole".
Odpisz
Edytowano - 21 września 2014, 11:06
Jak dla mnie mgła i deszcz też mogą mieć swój urok, nadają taką trochę tajemniczą, nierealną atmosferę :)
Odpisz
21 września 2014, 11:12
@szafirowy01: Pełne spostrzeżenia z czasu Romantyzmu. Gdy gościu był przy kasie budował sobie przed domem ruiny zamku XD
Odpisz
21 września 2014, 10:20
Ja tam nawet lubię deszcz :D
Odpisz
21 września 2014, 10:42
@Spiker123: A ja tylko trochę trochę. Zależy o humoru i czy wcześniej było ciepło czy nie.
Odpisz