Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ch-chesz wyparować...?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Pilne
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 9 kwietnia, 20:45
Niestety czasy mnie dopadły i już nie mam jak trzymać całego sprzętu w kabloszafce. Dlatego trzymam w dwóch, z podziałem na soft i hard prąd
Odpisz
9 kwietnia, 21:54
@Krzyniu: a posegregowałeś se to szafce chociaż?
Odpisz
9 kwietnia, 23:04
@Krzyniu: Płyty muzyczne można dzielić na soft i hard rock, ale k...a prund? jak?
Odpisz
10 kwietnia, 11:36
@Klopson: no na bardziej soft elektronikę jak laptop, dyski takie pierdoły, i hard prąd czyli przewody, układy, rzeczy bardziej toporne
Odpisz
10 kwietnia, 22:22
@Krzyniu: przewo... co? ty się tym interesujesz? a może lepiej by było zadać pytanie- po co ty to trzymasz w zaciszu domopwym?
Odpisz
10 kwietnia, 23:41
@Klopson: a czemu nie? lubie robic rzeczy ze śmieci
Odpisz
10 kwietnia, 23:51
@Krzyniu: masz na myśli bombe? bo nie myślisz chyba o jakiś nieprzydatnych rzeczach z dwóch drutów?
Odpisz
9 kwietnia, 23:14
Właściciel tej szuflady wie dokładnie gdzie co jest
Odpisz
9 kwietnia, 20:57
Jestem dziewczyną i uwielbiam kabelki i przedłużacze. To moja obsesja. Mam chyba 6 ładowarek w domu do telefonu plus do kompa, słuchawek itd
Odpisz
9 kwietnia, 23:12
@KittyQueen: Ja też mam j...ną obsesję, ale nie na punkcie kabelków tylko ogólnie ładowania i okablowania. Zawsze w domu jest za mało wtyczek. Jak mi przyszedł dekoder do telewizji to się autentycznie zdenerwowałem nieodwracalnie że nie dali tego kabelka HDMI. Od teraz już nie włączam w ogóle konsoli, bo gdybym odłączył mój jedyny kabelek od dekodera to później uruchamiałby się 3 sekundy dłużej. Mam radio, moją kolejną obsesję. Wadą posiadania tego modelu jaki ja mam, jest fakt, że się go ładuje. Tylko że ono po 3 godzinach słuchania już siada. I największy problem jest z ładowabiem tego radia. Otóż potrzebny jest kabel... USB-C. Jaki tu problem? Pierwsza lepsza ładowarka? Otóż nie. Jakimś cudem potrzeba USB-C z krótszą końcówką, bo normalna nie wchodzi xD. A najlepsze jest to że moi rodzice kiedyś dostali z dupy i za nic 10 identycznych słuchawek na bluetootha. I każde miało w pakiecie ładowarkę. I do mojego radia pasuje tylko jedna z tych 10. Tak, jedną zrobili krótszą xD.
Odpisz
9 kwietnia, 23:00
Co jest w półce biednego chłopaka z etiopii? nieposegregowane kije?
Odpisz
9 kwietnia, 21:53
ja nie mam takiej szuflady ale mam taką w której są szczyny. Ciekawe czy na czymś takim może się osadzić pleśń.
Odpisz
9 kwietnia, 21:10
Jakim błogosławieństwem jest że mogę przeznaczyć kilka budynków na kable i żelazo. Za to kocham to życie
Odpisz