Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Znak czasów
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Dobrze czasem się oderwać
Chciał tylko pomóc
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 kwietnia, 16:05
A dowiedzieli się coś ciekawego? Na przykład że po ciemnej stronie księżyca coś się czai?
Odpisz
10 kwietnia, 11:17
Gdyby zwolnili tych nieudacznych programistów i zamiast tego posłużyli się AI to ogarnęliby temat.
Odpisz
10 kwietnia, 13:24
@hyena11: w przypadku Microsoftu by się przydało.
Odpisz
10 kwietnia, 13:25
@hyena11: ale wiesz, że aby zrobić dobry system trzeba robić go od zera, bo windows jest zj...ny od podstaw, a jak podstawą jest zj...na to wszystko będzie
Odpisz
10 kwietnia, 13:35
@JaJestemZWami: Co nie zmienia faktu, że AI w jeden dzień zrobi więcej niż programista przez kilka miesięcy.
Odpisz
Edytowano - 10 kwietnia, 14:41
@hyena11: i więcej błędów. Ai jest dobre w podstawach, czym bardziej zaawansowany kod tym bardziej sobie nie radzi.
Budowanie systemu od zera to coś czego ai nie umie bo nie ma kompletnych danych jak to się robi.
Dużo trzeba się domyślić samemu
Odpisz
10 kwietnia, 21:15
@JaJestemZWami: Dlatego trzeba je udoskonalić, żeby i w tym dawało radę.
Odpisz
14 kwietnia, 16:27
@hyena11: "Gdyby zwolnili tych nieudacznych programistów i zamiast tego posłużyli się AI to ogarnęliby temat." A ty myślisz że dlaczego te problemy się nagle pojawiły? Microsoft się z rok temu chwalił że coś koło 60% ich kodu jest pisane przez ai, i to jest tego wynik
Odpisz
14 kwietnia, 16:57
@hyena11:
Odpisz
14 kwietnia, 22:48
@Krol123: Patrz mój komentarz wyżej.
Odpisz
14 kwietnia, 22:49
@Imar_: Bywa.
Odpisz
25 kwietnia, 20:24
@Krol123: ale ai nie istniało to też każdy projekt przejęty przez Microsoft zj...li
Odpisz
25 kwietnia, 20:39
@JaJestemZWami: Ale tamte przynajmniej z...ywali dla zysku, bo za bardzo chcieli z nich kasę cisnąć, teraz to nawet ich własne projekty które działały przestają działać, w minecraft bedrock na jakieś parę miesięcy była mała szansa na to że po prostu umrzesz znikąd, outlook przestał działać, z czego ludzie się nabijali jak nawet w najnowszej misji nasa na księżyc się to zdarzyło, i wciskają copilota wszędzie, niezależnie od tego czy to ma w ogóle sens
Odpisz
10 kwietnia, 10:16
To mały krok dla ludzkości. Ale dla karła, normalny
Odpisz
10 kwietnia, 09:07
artemis
art emis
art emmision
artemis jest po to żeby ludzi z nasa i podległych firm nie zwalniać a nie po to żeby dolecieć
Odpisz
14 kwietnia, 18:03
@Maslo_Jajeczne: przyjmuje że żartujesz ale:
Artemis - grecka bogini księżyca oraz siostra Apollo
Odpisz