Rel, też bym se tak to zostawiła, ale nie dlatego, że szkoda kasy na np. meble lepsze czy malowanie, a po prostu łatwiej sprzątać jak jest mniej przeszkadzajek
Prawdopodobnie na początku też bym tak miała dopóki bym pieniędzy na meble nie uzbierała albo bym się ugięła pod presją społeczeństwa "bo jak tak żyć w takich warunkach". Tylko kuchnia i łazienka musi być jak dla mnie wyposażona, ale też nie musi w 100%
Komentarze
Odśwież11 kwietnia, 18:09
Byle było gdzie siedzieć, może poleżeć.
Polecam też materac bezpośrednio na podłodze - dla kawalerów w sam raz.
Odpisz
11 kwietnia, 15:48
Rel, też bym se tak to zostawiła, ale nie dlatego, że szkoda kasy na np. meble lepsze czy malowanie, a po prostu łatwiej sprzątać jak jest mniej przeszkadzajek
Odpisz
11 kwietnia, 12:02
Gdzie wady?
Odpisz
10 kwietnia, 20:35
Chłopom niewiele potrzeba do szczęścia.
Odpisz
11 kwietnia, 10:03
@Dark_Dante: to nie kwestia płci a podejścia
Odpisz
11 kwietnia, 08:25
Dosłownie tak siedziałem przez jakiś czas
Odpisz
Edytowano - 11 kwietnia, 08:00
Jest w pyte
Odpisz
11 kwietnia, 06:17
Prawdopodobnie na początku też bym tak miała dopóki bym pieniędzy na meble nie uzbierała albo bym się ugięła pod presją społeczeństwa "bo jak tak żyć w takich warunkach". Tylko kuchnia i łazienka musi być jak dla mnie wyposażona, ale też nie musi w 100%
Odpisz
10 kwietnia, 21:16
Który to odcinek miedzinsky'ego?
Odpisz
10 kwietnia, 23:51
@PanSzwajcar: każdy
Odpisz