Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
I po kłopocie
Przypałowo
Nigdy na to nie wpadną
Chciał tylko pomóc
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 kwietnia, 18:15
To wy nie jecie z kluskami?
Odpisz
11 czerwca, 21:00
@Drzem: Kluski są do rolad i modrej kapusty.
Odpisz
11 czerwca, 21:27
@Kawento: lane kluski?
I jeszcze, co to jest to coś nad twoim komentarzem?
Odpisz
12 czerwca, 21:00
@Drzem: Lane kluski bardziej pasują do rosołu.
To coś nad moim komentarzem, to chyba twój komentarz.
Odpisz
12 czerwca, 21:03
@Kawento: szanuję twoje zdanie (mimo że jest błędne xD)
Odpisz
12 czerwca, 21:04
@Kawento: to coś nad komentarzem to chyba reklama; od kiedy są reklamy w komentarzach!?
Odpisz
11 czerwca, 21:00
Lubię zupę pomidorową również z makaronem, ale nie takim. Chyba najlepsze są świderki.
Odpisz
20 kwietnia, 18:40
Ja maczam chleb.
Odpisz
17 kwietnia, 19:42
Dwóch nie lubię
Odpisz
13 kwietnia, 11:21
Jutro znowu będzie pomidorowa
Zrobiona z rosołu z wczoraj
Wielki gar stoi w kuchni no zobacz, trzeba zjeść co się będzie marnować
Odpisz
13 kwietnia, 09:58
Pomidorowa z makaronem jest wypadkową pomidorowej z rosołku którego nie zjedliście na czas, podczas gdy pomidorowa z ryżem jest zrobiona przez kochającą rodzinę, aby ukoić głód, tworząc gęstszą zupę, przy której po odczekaniu czasu wystarczającego, by była ciepła ale nie gorąca, wchlania się miskami na potęgę, po czym po czwartej misce dochodzi że zjadłeś za dużo, i umierasz z przejedzenia smaczną zupą.
Odpisz
13 kwietnia, 01:26
Zjem obie wersję na raz.
Odpisz
12 kwietnia, 17:00
gdzie ziemniaki?
Odpisz
12 kwietnia, 23:27
@Magmund: k...a i do tego rodzyyynki😋😋😋
Odpisz
12 kwietnia, 20:32
Wychodzę na przeciw, zupa krem z grzankami
Odpisz
12 kwietnia, 21:06
@lolkowski:
Odpisz
12 kwietnia, 16:54
Plot twist: OP jest glutenem
Odpisz
12 kwietnia, 16:49
Na odwrót
Odpisz
12 kwietnia, 16:48
Jak zupa jest dodatkiem to wolę z makaronem, jak ma robić za danie główne to z ryżem, ale wtedy trzeba dodać więcej passaty pomidorowej i śmietany.
Odpisz
12 kwietnia, 16:44
Szczerze wolę z ryżem
Odpisz
12 kwietnia, 16:39
Jak dla mnie obydwa są nawet fajne
Odpisz