Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nie zadzieraj z bobrami
Równi i równiejsi
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 kwietnia, 17:32
[rumkadżyz]
Odpisz
12 kwietnia, 14:57
Mam na imię Paweł i ostatnio zostałem zapytany przez Japonkę, czy może mówić na mnie "Beru".
Nigdy nie spodziewałem się, że moje imię może być trudne w wymowie do momentu, aż nie zacząłem mieć styczność z obcokrajowcami.
Odpisz
13 kwietnia, 23:01
@Szrek3: skąd wziąłeś japonkę
Odpisz
14 kwietnia, 01:11
@Beowulf_: Mieszkam teraz w Tokio, więc to nie problem
Odpisz
14 kwietnia, 02:50
@Szrek3: burżuj
Odpisz
12 kwietnia, 15:21
Imię spoko, nie polecam jednak mieć polskiego nazwiska, takiego trudnego, za granicą. To jest mój dramat
Odpisz