Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Jeszcze jak
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 kwietnia, 17:32
[rumkadżyz]
Odpisz
12 kwietnia, 14:57
Mam na imię Paweł i ostatnio zostałem zapytany przez Japonkę, czy może mówić na mnie "Beru".
Nigdy nie spodziewałem się, że moje imię może być trudne w wymowie do momentu, aż nie zacząłem mieć styczność z obcokrajowcami.
Odpisz
13 kwietnia, 23:01
@Szrek3: skąd wziąłeś japonkę
Odpisz
14 kwietnia, 01:11
@Beowulf_: Mieszkam teraz w Tokio, więc to nie problem
Odpisz
14 kwietnia, 02:50
@Szrek3: burżuj
Odpisz
12 kwietnia, 15:21
Imię spoko, nie polecam jednak mieć polskiego nazwiska, takiego trudnego, za granicą. To jest mój dramat
Odpisz