Umrzesz jako bohater lub dożyjesz dnia by stać się slopem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Mało znany szczegół
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Były nóżki, nie ma nóżek
Jakby trochę nie fair
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 kwietnia, 00:55
Damn odkryli co robię po nocach
Odpisz
16 kwietnia, 04:05
Lepsi są fani Persony bądź Final Fantasy co tylko grali w P5 i FFVII.
Odpisz
18 kwietnia, 00:55
@Papasmerf44: jak możesz tak mówić
Odpisz
13 kwietnia, 11:52
4 i 5 najlepsze. Pobrałem teraz 7, ale to już nie ta sama gra. Za dużo horroru za mało rozwalania zombie.
Odpisz
15 kwietnia, 22:04
@TheGreatcat: To polecam ci część 6.
Odpisz
14 kwietnia, 09:41
When you can be the same! My name! And the memories go-
A czekaj nie ta gra
Odpisz
13 kwietnia, 22:41
Grałem kiedyś w wersję na telefon z systemem Java. Jak na taki marny sprzęcik całkiem fajna gierka była.
Odpisz
13 kwietnia, 12:07
Jeszcze są tacy co dzień od premiery odkryją że jak o 3.00 w nocy zatańczysz nad górskim źródłem i wsadzisz se pokrzywy w gacie to odblokuje się dodatkowa notatka
Odpisz
13 kwietnia, 10:25
Tak samo jak w przypadku Devil May Cry fanow
Odpisz
12 kwietnia, 22:14
Lew nie przejmuje się opinią rzymian
Odpisz
12 kwietnia, 21:15
coo resident evil to gra?
Odpisz
12 kwietnia, 19:07
Ja szczerze nigdy w żadną część nie grałem
Odpisz