Węgierski okręt zmienił kurs
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Angielskie śmieszki
Nigdy na to nie wpadną
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 kwietnia, 12:55
Z prawicowych rządów, na prawicowe, to nie jest źle.
Chociaż Piotr Węgier już minusa zdobył za to atakowanie Nawrockiego za niezłożone gratulacje, które były już złożone.
Odpisz
18 kwietnia, 22:47
@dustin2001: Grunt, że nie będzie poprzedniej partii, bo oni rządzili prawie dwie dekady, a to chore
Odpisz
19 kwietnia, 14:39
@Ooonv:
No niekoniecznie.
Z naszej perspektywy, jeżeli przyjaźnilibyśmy się z Izraelem, to popieranie ludobójstwo byłoby git, jeżeli wchodzimy w politykę.
Orban trzymał na wodzy chore pomysły UE, miał dobre relacje z Polską.
A Węgier od razu to psuje.
Oby oczywiście Węgrom szło to na plus, a ja liczę, że mimo tego słabego startu, uda nam się jakoś dogadać z nim.
Odpisz
19 kwietnia, 19:01
@dustin2001: A konkretniej? XD
Bo to brzmi na razie jak jakaś propaganda
Odpisz
19 kwietnia, 23:24
@Ooonv:
Propaganda to nic złego z definicji, ale mniejsza.
Po prostu przez to, że Orban blokował z nami UE, to mogliśmy lepiej walczyć o swoją pozycję w niej.
Teraz jak zabraknie tego mechanizmu, UE będzie mogła dyktować bardziej niekorzystne warunki dla nas.
Dlatego do pewnego stopnia nam się bardziej opłacał Orban, mimo że Węgrom nie wychodziło to na dobre przez poziom korupcji i tego jak bardzo obudował się w państwie, stworzył solidny system, który trudno przełamać.
Dlatego też upadł i TISZA ma większość konstytucyjną. I tak jak mówiłem. Lubię Węgrów i się cieszę z jednej strony, że mogą odmienić państwo na lepsze.
Ale Orban dla Polski nie był złym wyborem.
Odpisz
19 kwietnia, 23:30
@dustin2001: Ja tam tylko słyszałem jak Orban wychwalał Putina
Udawał, że Buczy (wielka jatka) nie było i że to na pewno nie Rosjanie, bo nie można wierzyć w nagrania (a są dowody)
A do do warunków na Węgrzech to jest tam bezrobocie i młodzi wyjeżdżają masowo
Jeden Węgier to znajomy mojej koleżanki i nie ma zamiaru wrócić do kraju i po studiach będzie mieszkał gdzieś na wsi w Polsce ze znajomymi (nie tylko Polakami, ale o tym mało wiem) i mówił, że tutaj mamy lepsze warunki na wsiach i wielkie miasta, a że u niego jest syf i korupcja
Coś o korupcji w sporcie też gadał, ale nie ogarniam polityki w sporcie
Odpisz
20 kwietnia, 00:24
@Ooonv:
Tak, bo zarówno Orban jak i Węgier chcą powoli odcinać się od Rosji, a nie jak UE nakazało, nagle.
(Co oczywiście było zabawne, bo Trump jak zachowywał się względnie normalnie przed laty, sugerował, że trzeba jak najszybciej się uniezależnić od Rosji.)
Bezrobocie dla młodych jest zawsze, naturalnie powstaje.
A mieszkanie w Polsce? Mamy lepsze warunki niż Węgrzy, to akurat oczywiste. Jesteśmy najlepiej rozwiniętym państwem w regionie (nie liczę Niemiec). No i z korupcją ma pełną rację.
Odpisz
18 kwietnia, 22:46
Heh, myślałem, że chodzi o The Boys
Odpisz
17 kwietnia, 09:37
Śmieszne?
Gdzie jesteś?
Odpisz
16 kwietnia, 20:35
w końcu
Odpisz
16 kwietnia, 20:07
Wyglądają na głodnych...
Odpisz