Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar dustin2001

17 kwietnia, 12:55

Z prawicowych rządów, na prawicowe, to nie jest źle.
Chociaż Piotr Węgier już minusa zdobył za to atakowanie Nawrockiego za niezłożone gratulacje, które były już złożone.

Avatar Ooonv

18 kwietnia, 22:47

@dustin2001: Grunt, że nie będzie poprzedniej partii, bo oni rządzili prawie dwie dekady, a to chore

Avatar dustin2001

19 kwietnia, 14:39

@Ooonv:
No niekoniecznie.
Z naszej perspektywy, jeżeli przyjaźnilibyśmy się z Izraelem, to popieranie ludobójstwo byłoby git, jeżeli wchodzimy w politykę.
Orban trzymał na wodzy chore pomysły UE, miał dobre relacje z Polską.
A Węgier od razu to psuje.

Oby oczywiście Węgrom szło to na plus, a ja liczę, że mimo tego słabego startu, uda nam się jakoś dogadać z nim.

Avatar Ooonv

19 kwietnia, 19:01

@dustin2001: A konkretniej? XD

Bo to brzmi na razie jak jakaś propaganda

Avatar dustin2001

19 kwietnia, 23:24

@Ooonv:
Propaganda to nic złego z definicji, ale mniejsza.

Po prostu przez to, że Orban blokował z nami UE, to mogliśmy lepiej walczyć o swoją pozycję w niej.
Teraz jak zabraknie tego mechanizmu, UE będzie mogła dyktować bardziej niekorzystne warunki dla nas.

Dlatego do pewnego stopnia nam się bardziej opłacał Orban, mimo że Węgrom nie wychodziło to na dobre przez poziom korupcji i tego jak bardzo obudował się w państwie, stworzył solidny system, który trudno przełamać.
Dlatego też upadł i TISZA ma większość konstytucyjną. I tak jak mówiłem. Lubię Węgrów i się cieszę z jednej strony, że mogą odmienić państwo na lepsze.
Ale Orban dla Polski nie był złym wyborem.

Avatar Ooonv

19 kwietnia, 23:30

@dustin2001: Ja tam tylko słyszałem jak Orban wychwalał Putina
Udawał, że Buczy (wielka jatka) nie było i że to na pewno nie Rosjanie, bo nie można wierzyć w nagrania (a są dowody)

A do do warunków na Węgrzech to jest tam bezrobocie i młodzi wyjeżdżają masowo

Jeden Węgier to znajomy mojej koleżanki i nie ma zamiaru wrócić do kraju i po studiach będzie mieszkał gdzieś na wsi w Polsce ze znajomymi (nie tylko Polakami, ale o tym mało wiem) i mówił, że tutaj mamy lepsze warunki na wsiach i wielkie miasta, a że u niego jest syf i korupcja

Coś o korupcji w sporcie też gadał, ale nie ogarniam polityki w sporcie

Avatar dustin2001

20 kwietnia, 00:24

@Ooonv:
Tak, bo zarówno Orban jak i Węgier chcą powoli odcinać się od Rosji, a nie jak UE nakazało, nagle.
(Co oczywiście było zabawne, bo Trump jak zachowywał się względnie normalnie przed laty, sugerował, że trzeba jak najszybciej się uniezależnić od Rosji.)

Bezrobocie dla młodych jest zawsze, naturalnie powstaje.

A mieszkanie w Polsce? Mamy lepsze warunki niż Węgrzy, to akurat oczywiste. Jesteśmy najlepiej rozwiniętym państwem w regionie (nie liczę Niemiec). No i z korupcją ma pełną rację.

Avatar Ooonv

18 kwietnia, 22:46

Heh, myślałem, że chodzi o The Boys

Avatar Pomroczny

17 kwietnia, 09:37

Śmieszne?
Gdzie jesteś?

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

16 kwietnia, 20:35

w końcu

Avatar Figarus

16 kwietnia, 20:07

Wyglądają na głodnych...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Angielskie śmieszki

Nigdy na to nie wpadną

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka