Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
To będzie bolało
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niezniszczalne
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 czerwca 2019, 20:02
Chce takie pisiont groszy
Odpisz
7 marca 2015, 17:00
rosja tego nie ogarniesz
Odpisz
27 września 2014, 11:21
Oficjalna waluta polskich internetów (PLI)
Odpisz
18 września 2014, 23:44
Artefakt "pisiont groszy" sprawia że wszyscy się po niego schylają ( czołgi ch*jchoptery samoloty itp. Również)
Odpisz
19 września 2014, 13:55
@Angel_Kubixarius: Tytanik
Odpisz
19 września 2014, 20:55
@DeTeO238: również. ..
Odpisz
19 września 2014, 16:05
zobaczcie obrazek niżej :D
Odpisz
19 września 2014, 13:16
o jaaaa, pisiont groszy <3
Odpisz
18 września 2014, 20:52
O co w tym chodzi? :P
Odpisz
18 września 2014, 21:49
no że to jest pisiont groszy, a tak na serio to pięćdziesiąt groszy niektórzy mówią jakby pisiont (tak to rozumiem) i to jest śmieszne
Odpisz
19 września 2014, 06:10
@Bella113: aha
Odpisz
16 września 2014, 22:23
Shut up ant take my home
Odpisz
17 września 2014, 19:20
@POOTIS: chyba Shut up ant take my wi-fi
Odpisz
18 września 2014, 19:15
@legend77: Chyba wife. :)
Odpisz
18 września 2014, 19:23
@dustin2001: Pozdro z podłogi xD
Odpisz
18 września 2014, 19:27
@MrMarmolada: Padłeś? Powstań! Bułka z Chlebę~!
Odpisz
18 września 2014, 19:55
@Myszkapl: chyba kanapka z chlebem
Odpisz
18 września 2014, 19:57
@ziemiak: Wstydzę się przyznać, ale wolę bułki z chlebem ;_;
Smaczniejsze...
Odpisz
18 września 2014, 20:48
@Myszkapl: W sumie najlepsze są rogale nadziewane chlebem
Odpisz
18 września 2014, 21:00
@ziemiak: najlepsze są kartofle z ziemniakami
Odpisz
18 września 2014, 21:16
@dustin2001: cicho i bierz moją teściową
Odpisz
18 września 2014, 21:35
@dustin2001: Chyba charem ;)
Odpisz
18 września 2014, 22:02
ja tam lubię rozwadniać wodę
Odpisz
19 września 2014, 06:05
to daj pisiont groszy
Odpisz
18 września 2014, 23:43
A więc to po to się wszyscy schylają....
Odpisz
18 września 2014, 19:01
wracaj pisiont groszy ;-;
Odpisz
18 września 2014, 20:59
@fiszu44: Ja to miałem pisać! ;_;
Odpisz
18 września 2014, 19:03
o ja posiont groszy !
Odpisz
18 września 2014, 19:05
@Lacoste: o ja! lascote groszy!
Odpisz
18 września 2014, 19:10
o ja cztery pisniont(ne) łapki fgórę f 7 minut !
Odpisz
18 września 2014, 19:12
@Lacoste: o ja! łapki w dół!
Odpisz
18 września 2014, 19:13
gdzie fapki w dół ? :P LOL
Odpisz
18 września 2014, 19:14
@Lacoste: juz som lapki w dul
Kurde, ciężko tak pisać z błędami.
Odpisz
18 września 2014, 19:17
@dustin2001: już jest jedna..
Odpisz
18 września 2014, 19:24
@Lacoste: O ja! Piździesiąt groszy! :P
Odpisz
18 września 2014, 19:42
@dustin2001: trochę trudno :<
Odpisz
18 września 2014, 19:51
@Lacoste: nie dwajścia
Odpisz
18 września 2014, 20:18
nie czterdziesicipjenć !
Odpisz
18 września 2014, 19:55
o co chodzi z piston groszy ?
Odpisz
18 września 2014, 19:31
Nie rozumiem ;-;
Odpisz
18 września 2014, 19:23
O co z tym chodzi?
Odpisz