Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Tacy sami, a ściana między nami
Nie zadzieraj z bobrami
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 kwietnia, 20:45
W sumie spoko by było, bo ekrany w telefonach z wyjmowaną baterią jakoś mniej się tłukły
Odpisz
23 kwietnia, 16:45
@Ooonv: Ja miałam 3 telefony z wyjmowaną baterią i 5 z niewyjmowaną baterią, i ekran stłukł się w jednym z wyjmowalną baterią i w jednym z niewyjmowalną baterią
Odpisz
23 kwietnia, 16:47
@Ooonv: Chyba że masz na myśli telefony z klawiaturą i wyjmowaną baterią, te co miały ekran 2-2,8 cala typu nokie z końca lat 00, tam ekran jest w głębi telefonu kilka milimetrów pod plastikiem widocznym z zewnątrz, to takie się raczej nie stłuczą
Odpisz
24 kwietnia, 13:23
@ariri_: Telefony, gdzie bateria były osobno wydawały mi się twardsze i mocniejsze, ale może po prostu miałem takie modele
Odpisz
22 kwietnia, 05:45
Gdzie śmieszne?
Odpisz
22 kwietnia, 02:48
Wolałbym trwalsze i pojemniejsze baterie.
Odpisz
21 kwietnia, 23:49
tymczasem "podstawowe narzędzia w domu"
Odpisz
21 kwietnia, 21:23
Odpisz
21 kwietnia, 21:20
Ciekawe jak NappleT ominie ten przepis.
Odpisz
21 kwietnia, 18:58
Dlatego lubię Unię europejską
Mimo że żem bardziej konserwa
Odpisz
21 kwietnia, 21:04
@SoundART: relujesz
Odpisz
21 kwietnia, 21:11
@OtokoNoKaze: tak
I wiem że to zabrzmi dziwnie ale Uniw często lepiej rozumie konserwatyzm niż nie jeden konserwatysta bo jeżeli taki przepis który pozwala mi używać telefonu jak najdłużej nie podchodzi pod konserwację sprzętu to już nie wiem co nim jest
Odpisz
21 kwietnia, 19:18
Z jednego strony W, z drugiej U*ia więc L
Odpisz
21 kwietnia, 17:05
Akurat tutaj uważam że źle, ja preferuję wodoodporne wytrzymałe smartfony, które po takiej wymianie przestały by być wodopdporne.
Odpisz
21 kwietnia, 17:41
@TheGreatcat: jakiś stopień wodoodporności chyba by się udało zachować przy użyciu uszczelek
Odpisz
21 kwietnia, 18:19
@TheGreatcat: Nokia 3310 miała wymienialną baterię a działałaby nawet na dnie rowu mariańskiego
Odpisz
21 kwietnia, 20:08
@cpt_n3m0: Przy odpowiedniej uszczelce zachować można 99% wodoodpornności, nie mówię o wrzuceniu telefonu do basenu czy kibla ale deszczu, przypadkowym wpadnięciu do kałuży itd. Ważne żeby po wymianie takiej baterii uszczelki się nie zmarszczyła ani coś
Odpisz
21 kwietnia, 20:14
@TheGreatcat: >Dosłownie cała seria Galaxy XCover
>IP68
>Wymienna bateria
Odpisz
21 kwietnia, 20:15
@Neronixu: I cyk mamy dowód na moje domysły
Odpisz
21 kwietnia, 20:19
@Dov_Pl: A najlepsze, bo XCover 7 jest z 2024 roku. Specyfikacja jest fakt faktem do dupy, ale przemilczmy ten szczegół.
Odpisz
21 kwietnia, 20:22
@Neronixu: Zakładając że zmusi to korporacje do produkcji takich telefonów w większej ilości zdecydowanie wpłynie to na podbicie specyfikacji, ciekaw jestem co z tym wszystkim zrobi Apple
Odpisz
21 kwietnia, 20:23
@Dov_Pl: Zacznie sprzedawać baterie do telefonów po 3000zł za sztukę
Odpisz
21 kwietnia, 20:29
@Krol123: Nuh uh bo za 2999 + vat + dostawa + obsługa w salonie + specjalny śrubokręt to śrubek w kształcie japka + śrubki, czyli 6969 zł
Odpisz
21 kwietnia, 21:16
@Dov_Pl: Nie interesuje mnie taka wodoszczelność. Moim telefonem mogę robić zdjęcia z dna basenu.
Odpisz
21 kwietnia, 22:36
@TheGreatcat: mój pierwszy smartfon miał wymienialna baterię i przeżył kąpiel w szczawiowej i później w kałuży. Dlatego uważam, że te wszystkie poziomy wodoodporności to pic na wodę dopóki nie zamierzasz się z nim kąpać. No i w sumie też dlatego że sprzęt jest dużo delikatniejszy z roku na rok żebyśmy musieli co chwila wymieniać
Odpisz
22 kwietnia, 07:17
@Katrina2712: Tak i dlatego ja kupuję sprzęt takich firm jak Dodge, Ulephone czy Cubot. Bo to pancerne smartfony, gdzie bateria wytrzymuje tydzień bez ładowania po skończeniu gwarancji. One są i tanie i wytrzymałe.
Odpisz
23 kwietnia, 19:10
@Dov_Pl: te specjalne śrubokręty i śrubki na 99% jestem pewny że zanim wgl wyjdą do sprzedaży to na aliexpress i innych chińskich stronach to takie śrubokręty i śrubki po 2,50 będą XD
Odpisz