Właśnie wszyscy mówią że to taki dobry film, ale mi się jakoś nie podobał
Strasznie mnie męczyło oglądanie go, a najbardziej to ze w wielu scenach panowała kompletna cisza, i ten brak muzyki aż bolał mnie w uszy
Poza tym średnio rozumiałem co się tam działo
Może to sprawa tego że oglądałem to w środku nocy? Nie wiem, ale nie wspominam tego filmu najlepiej
@Madonix: Ja go oglądałem tak dawno, że nie zrozumiałem go pewnie, a na pewno nic nie pamiętam, więc również nie rozumiem jego fenomenu, ale przyda się go odświeżyć bez gubienia wątków i faktów
Komentarze
Odśwież21 kwietnia, 23:09
Właśnie wszyscy mówią że to taki dobry film, ale mi się jakoś nie podobał
Strasznie mnie męczyło oglądanie go, a najbardziej to ze w wielu scenach panowała kompletna cisza, i ten brak muzyki aż bolał mnie w uszy
Poza tym średnio rozumiałem co się tam działo
Może to sprawa tego że oglądałem to w środku nocy? Nie wiem, ale nie wspominam tego filmu najlepiej
Odpisz
21 kwietnia, 23:33
@Madonix: Ja go oglądałem tak dawno, że nie zrozumiałem go pewnie, a na pewno nic nie pamiętam, więc również nie rozumiem jego fenomenu, ale przyda się go odświeżyć bez gubienia wątków i faktów
Odpisz
26 kwietnia, 20:19
@Madonix: A ja planujke obejrzeć
Odpisz
22 kwietnia, 02:26
Nie lubię przereklamowanych filmów.
Odpisz