A teraz coś czego nie wiem
Mnie w aktach tego rzymiananina rozwala to że pokazały że lewacy/prawacy czy ateiści/osoby wiary nieróżnią się zbyt wiele od siebie
Jedna i druga strona jest tak samo dogmatyczna co strona z którą rzekomo walczą
Też świat jest jak cyberpunk podczas premiery, zj...ny
@Armitage: wiem ale dalej mnie rozpi.....a fakt że Taki Richard Dawkins się tam znalazł ale sam przez lata gadał że to chrześcijaństwo doprowadza do Degeneractwa
XD
@rumcajschr: No tak
Ale lubię mieć poprawne nazewnictwo
Bo dajmy na przykład takich satanistów z kościołu szatana, nie?
Jak nie zgadzam się z ich symboliką i poglądami, nie są takimi złymi ludźmi, jakimi mi się wydawało, że są
Natomiast wyznawcy molocha czy baala to inna sprawa :^
No ale w tym przypadku używają szatana jako symbolu a nie modlą się do niego, ale rozumiesz mój punkt widzenia
@rumcajschr: Właśnie tak i nie do końca
Są to ludzie często pomagający innym, stawiający innych ludzi ponad siebie, co nie idzie mi w parze z koncepcją pychy jako takiej
No ale nie będę się wypowiadać o wszystkich satanistach, bo tylko tym kościołem szatana się trochę bardziej zainteresowałem jeśli chodzi o sposób działania i styl życia, jeśli chodzi o inne odłamy satanizmu to tbh nie mam zielonego pojęcia
@Armitage: Kolo, założenie laveyizmu to dosłownie: "Ja jestem swoim własnym bogiem". To literalnie kwintesencja pychy. Nie mówiąc już o tym, że ta ich cała filozofia to po prostu epikureizm i hedonizm z nalepką szatana, żeby ragebaitować chrześcijan. Nawet ich symbole to albo przerobione symbole chrześcijańskie, albo wprost symbole chrześcijańskie (np. odwrócony krzyż, czyli krzyż św. Piotra). Nawet się nazwali Kościołem szatana. "Kościołem". Nie Świątynią, nie Zgromadzeniem, tylko Kościołem, bo nie potrafią samodzielnie niczego stworzyć i muszą czerpać z gotowych wzorców udając, że tworzą coś swojego i nowego. Na dodatek nie mieli nawet odwagi, by zaczerpnąć z Apokalipsy św. Jana i nazwać się Synagogą szatana. Ale no tak, nie odważyli się, bo od razu poszłyby oskarżenia o antysemityzm. Tym właśnie jest Kościół szatana – bandą przegrywów, tak jak ich patron
@rumcajschr: Tak, ale też i nie
Jeśli mam być szczery powinienem się teraz uczyć, a nie kłócić się o założenia i styl egzystencji religii, z którą nie mam nic wspólnego xd
Komentarze
Odśwież22 kwietnia, 15:21
A teraz coś czego nie wiem
Mnie w aktach tego rzymiananina rozwala to że pokazały że lewacy/prawacy czy ateiści/osoby wiary nieróżnią się zbyt wiele od siebie
Jedna i druga strona jest tak samo dogmatyczna co strona z którą rzekomo walczą
Też świat jest jak cyberpunk podczas premiery, zj...ny
Odpisz
22 kwietnia, 15:46
@SoundART: Słyszałeś o upadłej naturze człowieka oraz Sodomie i Gomorze?
Odpisz
22 kwietnia, 15:55
@rumcajschr: tak
Odpisz
22 kwietnia, 15:55
@SoundART: Nic nowego pod słońcem
Odpisz
22 kwietnia, 16:00
@SoundART: Powiedziałbym bardziej, że politycy reprezentujący obie strony
Natomiast są tematy ponad podziałami w sferach wyższych, na to wychodzi
Odpisz
22 kwietnia, 16:05
@Armitage: Czyt. pedofiIia w imię szatana
Odpisz
22 kwietnia, 16:29
@Armitage: wiem ale dalej mnie rozpi.....a fakt że Taki Richard Dawkins się tam znalazł ale sam przez lata gadał że to chrześcijaństwo doprowadza do Degeneractwa
XD
Odpisz
22 kwietnia, 16:37
@rumcajschr: czyt. baala czy też molocha
Odpisz
22 kwietnia, 16:38
@Armitage: Demon, demon i demon
Odpisz
22 kwietnia, 16:38
@SoundART: Do degeneracja najbardziej doprowadza brak wzorców moralnych
Choć nawet jak masz wzorce to nie musisz iść w ich ślady, co te akta pokazały
Odpisz
22 kwietnia, 16:40
@rumcajschr: No tak
Ale lubię mieć poprawne nazewnictwo
Bo dajmy na przykład takich satanistów z kościołu szatana, nie?
Jak nie zgadzam się z ich symboliką i poglądami, nie są takimi złymi ludźmi, jakimi mi się wydawało, że są
Natomiast wyznawcy molocha czy baala to inna sprawa :^
No ale w tym przypadku używają szatana jako symbolu a nie modlą się do niego, ale rozumiesz mój punkt widzenia
Odpisz
22 kwietnia, 16:44
@Armitage: Nie muszą się do niego modlić, bo już oddają mu cześć poprzez własną pychę
Odpisz
22 kwietnia, 16:47
@rumcajschr: Właśnie tak i nie do końca
Są to ludzie często pomagający innym, stawiający innych ludzi ponad siebie, co nie idzie mi w parze z koncepcją pychy jako takiej
No ale nie będę się wypowiadać o wszystkich satanistach, bo tylko tym kościołem szatana się trochę bardziej zainteresowałem jeśli chodzi o sposób działania i styl życia, jeśli chodzi o inne odłamy satanizmu to tbh nie mam zielonego pojęcia
Odpisz
22 kwietnia, 16:57
@Armitage: Kolo, założenie laveyizmu to dosłownie: "Ja jestem swoim własnym bogiem". To literalnie kwintesencja pychy. Nie mówiąc już o tym, że ta ich cała filozofia to po prostu epikureizm i hedonizm z nalepką szatana, żeby ragebaitować chrześcijan. Nawet ich symbole to albo przerobione symbole chrześcijańskie, albo wprost symbole chrześcijańskie (np. odwrócony krzyż, czyli krzyż św. Piotra). Nawet się nazwali Kościołem szatana. "Kościołem". Nie Świątynią, nie Zgromadzeniem, tylko Kościołem, bo nie potrafią samodzielnie niczego stworzyć i muszą czerpać z gotowych wzorców udając, że tworzą coś swojego i nowego. Na dodatek nie mieli nawet odwagi, by zaczerpnąć z Apokalipsy św. Jana i nazwać się Synagogą szatana. Ale no tak, nie odważyli się, bo od razu poszłyby oskarżenia o antysemityzm. Tym właśnie jest Kościół szatana – bandą przegrywów, tak jak ich patron
Odpisz
22 kwietnia, 16:59
@rumcajschr: Tak, ale też i nie
Jeśli mam być szczery powinienem się teraz uczyć, a nie kłócić się o założenia i styl egzystencji religii, z którą nie mam nic wspólnego xd
Odpisz
22 kwietnia, 18:31
@SoundART:
Demokraci to nie lewacy
Odpisz
22 kwietnia, 18:46
@Arceronth: jeżeli mi się nie jebłobto Republikanie też się tam znaleźli
Ale w USA nie ma jako tako naszego pojęcia lewicy
Odpisz
22 kwietnia, 18:49
@Armitage: Laveyism to nie religia, a filozofia, jak już wspomniałem
Odpisz
22 kwietnia, 19:20
@rumcajschr: Dobra, jednak nie wspomniałem f. Ale za to teraz tak ez
Odpisz
26 kwietnia, 21:16
@Armitage: dobzi szataniści to ateiści próbujący być edgy
Odpisz
23 kwietnia, 08:54
Nie prawdopodobnie, a na pewno.
Odpisz
23 kwietnia, 00:48
Nie wiem czy tak było, ale słyszałem że w historii najgłupszym powodem wojny była kradzież wiadra.
Odpisz
22 kwietnia, 18:29
Jeszcze większa tajemnica Poliszynela od nie-samobójstwa Epsteina
Odpisz
22 kwietnia, 16:01
Odpisz
22 kwietnia, 15:04
Żeście się obudzili
Odpisz
22 kwietnia, 14:57
trawa najprawdopodobniej jest zielona
Odpisz