memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
25 kwietnia, 12:29
Odpisz
24 kwietnia, 10:34
Ja w trójmieście
24 kwietnia, 02:03
Wolę morze.
23 kwietnia, 17:09
Nawet jeśli 10 razy tam byłeś, to nie oznacza to że nie jest tam ładnie
23 kwietnia, 18:23
@Krol123: mimo to, co to za przyjemność kilkanaście razy rok w rok w to samo miejsce jeździć ?
23 kwietnia, 19:02
@pvp17: Kilkanaście razy na rok to tak, zbrzydnie, ale raz lub dwa razy co rok czy dwa lata to już niekoniecznie (sam tak robię więc z doświadczenia mówię)
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież25 kwietnia, 12:29
Odpisz
24 kwietnia, 10:34
Ja w trójmieście
Odpisz
24 kwietnia, 02:03
Wolę morze.
Odpisz
23 kwietnia, 17:09
Nawet jeśli 10 razy tam byłeś, to nie oznacza to że nie jest tam ładnie
Odpisz
23 kwietnia, 18:23
@Krol123: mimo to, co to za przyjemność kilkanaście razy rok w rok w to samo miejsce jeździć ?
Odpisz
23 kwietnia, 19:02
@pvp17: Kilkanaście razy na rok to tak, zbrzydnie, ale raz lub dwa razy co rok czy dwa lata to już niekoniecznie (sam tak robię więc z doświadczenia mówię)
Odpisz