@Pingas99: Chodzi o to co osoba która to z konta napisała reprezentuje, a reprezentuje to, że konto tej klasy nie jest wiarygodne i nie nadaje się do użytku publicznego np. pisania do dyrektora, skoro admin konta używa go prywatnie
@Towarzysz777: a bo to problem się tak nazwać?
Można by było być np. sprzątaczką i udawać dzieciaki z takiej klasy, a tak naprawdę to się odgrywać na tych ujków z wysokim mniemaniem (nauczycieli)
Komentarze
OdświeżEdytowano - 23 kwietnia, 21:35
Kto pisze opinie z konta klasowego szkoły podstawowej wtf
Odpisz
23 kwietnia, 21:46
@Towarzysz777: i tak te konta przeważnie są używane raz może dwa razy. więc po co miały by się marnowac?
Odpisz
Edytowano - 23 kwietnia, 21:54
@Pingas99: Chodzi o to co osoba która to z konta napisała reprezentuje, a reprezentuje to, że konto tej klasy nie jest wiarygodne i nie nadaje się do użytku publicznego np. pisania do dyrektora, skoro admin konta używa go prywatnie
Odpisz
24 kwietnia, 06:53
@Towarzysz777: a bo to problem się tak nazwać?
Można by było być np. sprzątaczką i udawać dzieciaki z takiej klasy, a tak naprawdę to się odgrywać na tych ujków z wysokim mniemaniem (nauczycieli)
Odpisz
24 kwietnia, 01:41
Albo któryś z uczniów zgadł hasło i korzysta sobie z konta.
Odpisz
23 kwietnia, 21:01
Kolejna historia z młodości admina
Odpisz