memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
27 kwietnia, 05:45
To chyba Szczęsny
Odpisz
24 kwietnia, 14:37
najłatwiej Polaka poznać po tym że używa "xd"
24 kwietnia, 23:11
@regawu: ja bywam na zagranicznych streamach i tylko ja używam "xd" (w różnych formach)
24 kwietnia, 19:14
To wy uzbeckiego nie widzieliście Jak wczoraj zobaczyłem jak piszą bo uzbecku to się musiałem zastanowic czy to prawdziwe słowa To wygląda jakby losowo w klawiaturę uderzył
24 kwietnia, 14:43
Byo chyba
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież27 kwietnia, 05:45
To chyba Szczęsny
Odpisz
24 kwietnia, 14:37
najłatwiej Polaka poznać po tym że używa "xd"
Odpisz
24 kwietnia, 23:11
@regawu: ja bywam na zagranicznych streamach i tylko ja używam "xd" (w różnych formach)
Odpisz
24 kwietnia, 19:14
To wy uzbeckiego nie widzieliście
Jak wczoraj zobaczyłem jak piszą bo uzbecku to się musiałem zastanowic czy to prawdziwe słowa
To wygląda jakby losowo w klawiaturę uderzył
Odpisz
24 kwietnia, 14:43
Byo chyba
Odpisz