Nagle nadchodzi ten moment w grze
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Pozdrawiam świetliki
Płać pan
Ikony
Niegrzeczny Oskarek
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 sierpnia 2017, 17:42
Graj snajperem WSZYNDZIE SAMOLOTY CZOŁGI I HELKI!
Graj typkiem z bazooką: SAMA PIECHOTA!
Odpisz
12 października 2014, 22:37
trochę jak w grze WOT-lekkim czołgiem nie zniszczysz ciężkiego wroga.
Odpisz
31 maja 2016, 21:53
@mikig: To uczucie gdy 1 TR niszczy 5....
Odpisz
19 września 2014, 15:25
Albo:
Nadjeżdża czołg! Jaka szkoda, że jesteś snajperem!
Odpisz
19 września 2014, 21:15
C4 ?
Odpisz
20 września 2014, 11:55
@patrykz96: Są gry, w których nie ma takich rzeczy :/
Odpisz
20 września 2014, 12:48
ale to nie jest taka gra
Odpisz
20 września 2014, 13:42
@patrykz96: Co masz na myśli mówiąc "to"?
Odpisz
20 września 2014, 22:45
bf 3 jak na demotywatorze
Odpisz
10 grudnia 2015, 17:16
@patrykz96: w bf3 zwiadowca nie ma C4
Odpisz
10 grudnia 2015, 22:08
@ArekTIGER: Rzeczywiście bo przecież przez rok nie zdążyłem zauważyć błędu ..
Odpisz
5 stycznia 2015, 19:32
spoko zacznij od nowa snajperem a potem miej problem snajperem bo wszyscy sa od ciebie o kilka cm oddaleni
Odpisz
19 września 2014, 22:47
Bylo -.-
Odpisz
17 września 2014, 15:14
albo masz, ale nie masz amunicji
Odpisz
19 września 2014, 15:17
@coloman: Z amunicją mniejszy problem bo przyjdzie wsparcie i rzuci amunicję ;)
Odpisz
19 września 2014, 15:25
a jak grasz na singlu i nie masz wsparcia NPC'tów?
Odpisz
19 września 2014, 17:00
@coloman: Mi chodzi o multi bo w Bf'a gram tylko na multi ;P
Odpisz
19 września 2014, 17:19
ja też :D
Odpisz
19 września 2014, 15:58
Ja gram w TF'a
Odpisz
19 września 2014, 16:00
@POOTIS: po za czołgiem w MvM to nie pamiętam żadnych pojazdów ale ten czołg to nawet drużyna medyków potrafi rozwalić
Odpisz
19 września 2014, 16:02
@bylejakbylegdzie: A sold np. na czołg z bazookom jest gorszy od scauta z baseballowym kijem
Odpisz
19 września 2014, 16:22
@POOTIS:
*bazooką
*scouta
Odpisz
19 września 2014, 16:59
@shark2199: JabyćgimbuscotoortografiaiinterpunkcjaXD
Odpisz
19 września 2014, 16:17
ja tego problemu nie mam bo ja gram zespołowo ja namierzam a mój kolega napi**dala do niego z rpg
Odpisz
19 września 2014, 19:38
@rakcer_PL: bf p4f, czy SOFLAM?
Odpisz
22 września 2014, 16:59
@MrPawiXpl: soflam
Odpisz
24 września 2014, 16:43
@rakcer_PL: piona, ja też!!!
Odpisz
25 września 2014, 16:42
@MrPawiXpl: grasz w bf play4free
Odpisz
27 września 2014, 10:23
@rakcer_PL: w bf3 też. sprawdź konto na origin
Odpisz
27 września 2014, 10:27
@MrPawiXpl: piontka
Odpisz
27 września 2014, 10:36
@rakcer_PL: yeah
Odpisz
19 września 2014, 15:31
Ale to uczucie w Call of Duty 1 gdy za każdym razem jak jest czołg musisz spędzić 6h szukając pancerfausta...
Odpisz
19 września 2014, 16:02
podobnie jak w MoH AA w CoD 1 broń przeciwpancerna zawsze jest tuż albo w trakcie walki z pojazdem pancernym po prostu poszukaj gdzieś powinna być skrzynia z nimi z resztą w serii half life było podobnie tylko crysis jeśli dobrze pamiętam daje nam ją nawet jak nie trzeba
Odpisz
19 września 2014, 15:44
albo jesteś odpowiednią klasą: żadnego czołgu
jesteś szturmowcem :wszędzie czołgi!!!
Odpisz
17 września 2014, 18:32
Ten uczuć gdy grasz scoutem, a tu sentry ;-;
Odpisz
17 września 2014, 19:11
albo gdy zmienieasz na spy a koło enga pyro
Odpisz
17 września 2014, 19:15
nie ma problemu wypijasz napój i same miss masz :)
Odpisz
17 września 2014, 20:00
@bylejakbylegdzie: Ale to sentry nie zniszczy niestety :C
Odpisz
17 września 2014, 20:23
to wtedy z broni podstawowej i ewentualnie pałki
Odpisz
17 września 2014, 21:06
@bylejakbylegdzie: Pałką sentry walić xD
Odpisz
17 września 2014, 19:48
Warface, Ghost Recon...
Odpisz
16 września 2014, 22:25
w planetside 2 nie ma takiego problemu :)
combat medic + c4 + flak armor (lub nanoveawe armor jak sporo piechoty biega) i jak tylko kierowca zobaczy że masz c4 i siedzisz na jego czołgu to wychodzi a ty go zabijasz z pistoletu i lecisz rozwalić sunder wroga :D
Odpisz
Edytowano - 17 września 2014, 07:23
@bylejakbylegdzie: Ja i tak zawsze biegałem z wyrzutnią rakiet, tak na wszelki wypadek.
Odpisz
19 września 2014, 16:12
@bylejakbylegdzie: to combat medic może mieć c4 ?? a ja myślałem że tylko na assaulcie moge mieć ;-;
Odpisz