memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
26 kwietnia, 04:05
Zawsze jak ktoś odpowiadał "jestem" pod nosem komentowałam "debilem" albo "niedorozwinięty". Sama mówiłam "obecna".
Odpisz
25 kwietnia, 23:09
Tymczasem introwertycy wyznające zasadę Cogito ergo sum --> skoro "myślę, więc jestem" --> nie muszę się odzywać
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież26 kwietnia, 04:05
Zawsze jak ktoś odpowiadał "jestem" pod nosem komentowałam "debilem" albo "niedorozwinięty". Sama mówiłam "obecna".
Odpisz
25 kwietnia, 23:09
Tymczasem introwertycy wyznające zasadę Cogito ergo sum --> skoro "myślę, więc jestem" --> nie muszę się odzywać
Odpisz