Taa, bez powodu...
Odkurzacz się włącza aby pająka wsysnąć/ pozbyć się go, bo te brzydkie uje sobie w nocy robią wędrówki, nawet po łóżku przy samym łbie potrafią łazić, a skąd się wzięły? uj wie
@Jadeja: te takie zwykłe kosarze czy jak je zwą, raz na dłuższy czas się zdarzy jakiś czarny, szybszy, albo taki fest jakiś płaski, ale ciemniejszy i mały
Komentarze
Odśwież27 kwietnia, 11:41
Tzw motywacja o trzeciej nad ranem
Odpisz
26 kwietnia, 06:47
Taa, bez powodu...
Odkurzacz się włącza aby pająka wsysnąć/ pozbyć się go, bo te brzydkie uje sobie w nocy robią wędrówki, nawet po łóżku przy samym łbie potrafią łazić, a skąd się wzięły? uj wie
Odpisz
26 kwietnia, 08:12
@malinowy_kot: Musisz głośniej chrapać to się będą bały
Odpisz
26 kwietnia, 08:27
@Jadeja: one się niczego nie boją, psiukam je nawet dezodorantem albo odświeżaczem powietrza i ujki nadal łażą
Odpisz
26 kwietnia, 08:29
@malinowy_kot: No ale to jakieś małe skakuny czy większy kliber?
Odpisz
26 kwietnia, 08:36
@Jadeja: te takie zwykłe kosarze czy jak je zwą, raz na dłuższy czas się zdarzy jakiś czarny, szybszy, albo taki fest jakiś płaski, ale ciemniejszy i mały
Odpisz
26 kwietnia, 08:39
@malinowy_kot: Aa, no czaję to one faktycznie czasami podłażą blisko. Mini zawał jak się budzisz i to pierwsze co widzisz
Odpisz
26 kwietnia, 09:12
@Jadeja: nom
Odpisz
26 kwietnia, 09:21
@malinowy_kot: ta
Odpisz
26 kwietnia, 02:11
Dosłownie ja z wczoraj na dzisiaj XD
Odpisz
25 kwietnia, 23:45
Może nie w środku nocy ale zdarza się o późnych porach.
Odpisz
25 kwietnia, 22:52
Sąsiedzi muszą cię uwielbiać
Odpisz
25 kwietnia, 21:51
Admin, czy tylko w środku nocy potrafisz robić coś produktywnego?
Odpisz
25 kwietnia, 20:46
Za chudy jak na admina. O WIELE za chudy.
Odpisz