Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Mało znany szczegół
Tacy sami, a ściana między nami
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zdeklasowani znowu
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 kwietnia, 09:59
PRZYPOMINAM ŻE NAM OBIECANO NOWE LEPSZE MEMY
ON OBIECAŁ
https://memy.jeja.pl/1041128,najgorsze-jest-to-ze-tego-czasami.html
Odpisz
Edytowano - 30 kwietnia, 10:00
@IkaruskaSzybkiSpust: KUPA JEST GÓWNO KUPA JEST GÓWNO
KUPA JEST GÓWNO KUPA JEST GÓWNO
KUPA JEST GÓWNO KUPA JEST GÓWNO
KUPA JEST GÓWNO KUPA JEST GÓWNO
KUPA JEST GÓWNO KUPA JEST GÓWNO
KUPA JEST GÓWNO KUPA JEST GÓWNO
KUPA JEST GÓWNO KUPA JEST GÓWNO
KUPA JEST GÓWNO KUPA JEST GÓWNO
KUPA JEST GÓWNO KUPA JEST GÓWNO
KUPA JEST GÓWNO KUPA JEST GÓWNO
KUPA JEST GÓWNO KUPA JEST GÓWNO
KUPA JEST GÓWNO KUPA JEST GÓWNO
KUPA JEST GÓWNO KUPA JEST GÓWNO
KUPA JEST GÓWNO KUPA JEST GÓWNO
KUPA JEST GÓWNO KUPA JEST GÓWNO
KUPA JEST GÓWNO KUPA JEST GÓWNO
KUPA JEST GÓWNO KUPA JEST GÓWNO
KUPA JEST GÓWNO KUPA JEST GÓWNO
KUPA JEST GÓWNO KUPA JEST GÓWNO
KUPA JEST GÓWNO KUPA JEST GÓWNO
KUPA JEST GÓWNO KUPA JEST GÓWNO
KUPA JEST GÓWNO KUPA JEST GÓWNO
KUPA JEST GÓWNO KUPA JEST GÓWNO
KUPA JEST GÓWNO KUPA JEST GÓWNO
KUPA JEST GÓWNO KUPA JEST GÓWNO
KUPA JEST GÓWNO KUPA JEST GÓWNO
KUPA JEST GÓWNO KUPA JEST GÓWNO
KUPA JEST GÓWNO KUPA JEST GÓWNO
KUPA JEST GÓWNO KUPA JEST GÓWNO
KUPA JEST GÓWNO KUPA JEST GÓWNO
KUPA JEST GÓWNO KUPA JEST GÓWNO
KUPA JEST GÓWNO KUPA JEST GÓWNO
KUPA JEST GÓWNO KUPA JEST GÓWNO
KUPA JEST GÓWNO KUPA JEST GÓWNO
KUPA JEST GÓWNO KUPA JEST GÓWNO
Odpisz
29 kwietnia, 13:39
https://memy.jeja.pl/1041128,najgorsze-jest-to-ze-tego-czasami.html
Odpisz
28 kwietnia, 19:00
Fuj.
Odpisz
Edytowano - 28 kwietnia, 17:51
Przepraszam czy ten bachor został spłodzony przez Kacperka z gigantycznym brzuchem czy może to właśnie Kacperek
Odpisz
27 kwietnia, 21:44
Uwielbiam jak każdy gada jakie to obrzydliwe i nikt tego nie lubi plus niektóre komentarze mają po 20+ zielonek ale mem siedzi na 46 w górę bo admin musi sobie ego botami podbić lmao
Odpisz
27 kwietnia, 21:39
Zobaczmy:
-Kał
-Treści propagujące pogląd szkodliwy dla losów cywilizacji
-Fekalia
-Nieśmieszne
-Wspominałem już o kupie?
Admin, czy to już szczyt twoich możliwości?
Jeśli nie, to aż boję się spytać, jak takowy wygląda
Odpisz
27 kwietnia, 19:17
Człowiek jest tydzień mniej aktywny i admin się zbyt pewnie poczuł
Odpisz
27 kwietnia, 21:20
@Dark_Later: swoją drogą tytuł jest lekko wtf
Odpisz
27 kwietnia, 21:04
jeja cofa się w czasie do swoich początków mam nadzieje że jeszcze troche i będą obrazki bab i samobójstwa zajączka.
Odpisz
27 kwietnia, 16:16
A gdzie moje komy admin?
Odpisz
27 kwietnia, 19:04
@starmagedon: Dzięki GHouse mamy zapis na wayback machine. Tego już nie usuniesz adminie.
Odpisz
27 kwietnia, 17:56
Promowanie konsumpcjonizmu, samolubnego trybu życia i wymieramia
Odpisz
27 kwietnia, 16:41
Odpisz
27 kwietnia, 16:23
super mem admin, daj takich jeszcze więcej by całe community odeszło
Odpisz
27 kwietnia, 16:01
Mniej więcej tyle wyrzuciłem z siebie ostatniej nocy.
Odpisz
27 kwietnia, 13:10
Człowieku....
Odpisz
27 kwietnia, 12:59
WHAT DA FUCK!!!!
Odpisz