Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie po oczach
Mało znany szczegół
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Ch-chesz wyparować...?
Za co ta premia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 kwietnia, 00:27
Gówno zbieranie na niewdzięczne bachory
Odpisz
30 kwietnia, 10:37
@malinowy_kot: Czyli jak dziecko dostaje raka to jest niewdzięczne bo nie zapi.....a na 3 zmiany w kopalni by uzbierać na swoje leczenie?
Odpisz
30 kwietnia, 10:51
@Choomfie: Nie o to chodzi, że sam ma zbierać.
Tam co najmniej jeden bachor ciągle coś pierniczył chamskiego.
Koleś większy powiedział, że nie chce dzieciaka zasłaniać, to dzieciak na to "to schudnij", to nie jest miłe, zwłaszcza że większy powiedział to o nie zasłanianiu tak łagodnie i grzecznie. Bachor powinien jak już odpowiedzieć coś w stylu "no dobra", a nie po chamsku się przypier... do tego, że koleś ma swoją masę, koleś przynajmniej może schudnąć, a ten bachor może ewentualnie na części się na dawać gdy zdechnie.
Albo jakaś kobieta wpłaciła 10k złotych czy coś takiego, to bachor "co tak mało"...
ludzie poświęcają czas i pieniądze na ratowanie m.in. tego cudzego bachora, a ten zamiast powiedzieć "dzięki za wsparcie", to chamsko się odzywa.
Czyli że rak jednak dobrze w tym przypadku wybrał, że dorwał się do tak chamskiego dzieciaka, bo to tylko ludzi dobra wola, że cokolwiek, nawet 1zł wpłacili...
To tak jak z ukrami, my im pomagamy, a im jeszcze źle... Wypier wszyscy, gińta na froncie albo w szpitalu sobie, jak nie potraficie okazać wdzięczności za pomoc, nie musi być nawet tego "dziękuję", ale po prostu nie przywalać się, że mało
Odpisz
30 kwietnia, 15:58
@malinowy_kot: Dzieciaki mają swój własny typ humoru
I założę się że w ich wieku ty jak i wiele innych osób robiły tak samo bo każdy miał taki humor
Zresztą twoja wypowiedź też nie jest dobra a wręcz daje wrażenie że gada się z kimś chamskim i niedojrzałym
Czytając to w jaki sposób argumentujesz swoją wypowiedź mogę powiedzieć z całym szacunkiem że przyganiał kocioł garnkowi
Odpisz
9 maja, 00:13
@malinowy_kot: Musisz być naprawdę spie....ony, jeśli ten wysryw nie jest sarkastyczny xD
Odpisz
9 maja, 08:10
@BaDinGa_Boy: no w sumie jestem spie....ona przez życie. Też mam pod górkę, też nie jestem zdrowa, też mam chorobą że zdechnę, ale nikt mi q..a nie pomaga, nie pierniczy że zbiórka, ja bym chciała być na miejscu tych bachorów, bo bym zdechła wcześniej, niż się męczyła latami.
A bachory żyć nie muszą, mogą być na części dla normalnych, rodzice se zrobią kolejnego bachora
Odpisz
10 maja, 00:11
@malinowy_kot: życzę ci zdrowia i trochę więcej oleju w głowie, na pewno kiedyś dorośniesz
Odpisz
28 kwietnia, 08:00
Co to za gówno?
Odpisz
27 kwietnia, 21:49
Gówno-wojenki gówno-jutuberów
Odpisz
27 kwietnia, 21:57
@AxonDeHudin: To akurat nie youtuber i nie nadmuchana gówno wojenka, tylko coś całkiem legendarnego dla środowiska hip-hopowego w Polsce, szczególnie dla starej szkoły, ale pewnie nie mam racji bo gównojejak wydał wyrok... a wystarczyła sekunda researchu
Odpisz
27 kwietnia, 22:27
@BaDinGa_Boy: Daj spokój
Brat strzelił sobie w stopę już na starcie
Nie ma co go dobijać
Odpisz
27 kwietnia, 22:31
@Choomfie: Myślę, że te "pogodzenia się" na antenie (bo było ich więcej) to są raczej dlatego, że jeśli przykładowo w tym momencie Peja kazałby mu spadać no to wylało by się na niego wiadro pomyj.
Odpisz
27 kwietnia, 22:43
@Szrek3: Nawet jeśli pod publikę to i tak chłopaki mają już prawie 50 lat na karku więc niech chociaż dadzą przykład że da się żyć w zgodzie i zawsze jest jakieś wyjście
Odpisz
27 kwietnia, 23:59
@Szrek3: Peja jest znany z bycia niemiłym dla niektórych osób więc podejrzewam że gdyby to niebyło charytatywne to by się próbował jakoś wywinąć
Odpisz