Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kapibara4387

28 kwietnia, 11:49

90% Komentarzy: DYSKUSJA OWSIAK ZŁYYY

Avatar Elmario1234

Edytowano - 28 kwietnia, 10:37

Yuri owsienko ma się dobrze i ma nawet kolekcje zaginionych tankowców.

Avatar ultron64

28 kwietnia, 03:08

Ta akcja jest piękna podwójne. Nie dość że tyle się udało zebrać to jeszcze oznacza to koniec Owsiaka.

Avatar starmagedon

28 kwietnia, 07:49

@ultron64: Absolutnie nie oznacza to końca Owsiaka. Skąd w ogóle to wziąłeś? Który pisowczyna ci to wmówił?
WOŚP będzie w przyszłych latach i nie masz na to żadnego wpływu.

Avatar Tonie

28 kwietnia, 08:36

@ultron64: Jedtynie sie przebranżowi z akcji charytatywnych na otwarty handel atem z czecznią, bruch

Avatar GHouste

28 kwietnia, 09:35

@ultron64: co ma piernik do wiatraka?

Avatar GHouste

28 kwietnia, 09:46

@GHouste: btw coś sprawdziłem i w WOŚP w tym roku około 13 milionów więcej niż łatwogang więc Owsiak ma się raczej dobrze. To co mówi ultron jak zwykle jest z Instytutu danych z dupy

Avatar IkaruskaSzybkiSpust

28 kwietnia, 09:57

@GHouste: OBUDŹCIE SIĘ OWSIAK ZDAJA DZIECI
OWSIAK ZDAJA DZIECI OWSIAK ZJADA DZIECI
OWSIAK SPRZEDAJE URAN CZECZENOM
OWSIAK OWSIK PRAWDA PRAWDA DUŻA PRAWDA
OWSIK HIV OWSIK HIV OWSIAK SZATAN
OWSIAK SOCJALISTA ON ROZDAJE PIENIĄDZE
SOCJALIZM HIV

KONIEC OWSIAKA
KONIEC OWSIAKA
KONIEC OWSIAKA

OWSIAKA KONIEC

Avatar CupOfWater

28 kwietnia, 09:58

@ultron64: Tak bo akcje charytatywne to monopol i może być tylko jedna

Avatar GHouste

28 kwietnia, 10:01

@CupOfWater: hear me out. Fame mma akcji charytatywnych. 2 do klatki wyjdzie jeden

Avatar isometrician

28 kwietnia, 10:02

@GHouste: a oni nie zebrali tego w kilka dni? Zamiast w cztery miesiące?

Avatar Maslo_Jajeczne

28 kwietnia, 10:05

@isometrician: 9 dni

Avatar GHouste

28 kwietnia, 10:05

@isometrician: szczerze to uznałem że większość przychodzi z finału. Ale ta

Avatar Sok_z_winogronek

28 kwietnia, 10:15

@Maslo_Jajeczne: Akurat tuż przed albo po tym co się z Litewką stało. Nic nie sugeruję, alee.. Przypadek? Chociaż dobrze, że tak szybko im poszło.

Avatar Maslo_Jajeczne

28 kwietnia, 10:21

@Sok_z_winogronek: tak, to przypadek, nie ultronuj

Avatar malinowy_kot

28 kwietnia, 13:02

@GHouste: no może i 13 milionów więcej niż młody zebrał, ale młody zbierał to prawie po cichu, a nie że nalepek w ciul, dzieci łażących z puszkami w ciul i w tv wielki szum o to, a to wszystko pokryte z pieniędzy podatników.
Co u młodego było za kasę podatników?
Jedynie to, że tv o tym wspomniały, ale to miały dodatkowy reportaż tylko.

Moi rodzice dowiedzieli się co prawda z tv, że taka zbiórka jest, ale nie wpłacili, bo nigdzie nic konkretnego nie było, a oni są tacy tradycyjni, że mogą coś wpłacić na konto komuś, ale to trzeba znać normalne dane do przelewu i papierek w banku dać by tam wpłaciła... tytuł przelewu, nr konta, do kogo to, no normalnie
U Łatwo wszystko odbywało się internetowo i dali radę wyciągnąć niemal tyle co owsik.
Tylko że od tego co owsik zebrał, trzeba odjąć koszty tv, koszty nalepek i wynajmu lokali, prąd zużyty, fajerwerki itp., to wszystko z kasy ludzi, a i jeszcze banery wyborcze dla lewaków, no i oczywiście około 40% kasy dla owsika za to, że poświęcił czas...
Teraz owsik pierdzieli, że kasa pójdzie na lewo a nie na potrzebujących, tylko spójrzmy na to tak: czy zakupy sprzętów przez owsika są jawne? ile na co wydał? Nie.
A no i te sprzęty są dzierżawione, a nie tak o dane szpitalom. A no i pierdzielił, że toci co nie wpłacają na WOŚP, to niech nie korzystają ze sprzętów

Avatar Maslo_Jajeczne

28 kwietnia, 13:20

@malinowy_kot: no i te wpłaty i łatwo prosto na konto konkretnej fundacji walczącej z rakiem u dzieci a nie pośrednio przez streamera

Avatar malinowy_kot

28 kwietnia, 13:53

@Maslo_Jajeczne: no właśnie, to tym bardziej lepsza inicjatywa, no i też odliczając tych, co jak moi rodzice, że tradycyjne wpłaty, osobiste, czyli kod QR nie dla nich, a takich osób co w kody QR się nie bawią jest więcej, a Łatwo i tak zebrał bardzo dużo kasy

Avatar Maslo_Jajeczne

28 kwietnia, 13:55

@malinowy_kot: no wiesz, 10 czy 50 zł blikiem to trochę mniej się wydaje niż 10 czy 50 banknot
nie mówiąc o tym że do puszki wośpu wrzucasz 50gr a nie dwa 20zł banknoty

Avatar malinowy_kot

28 kwietnia, 21:28

@Maslo_Jajeczne: no też prawda

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Maslo_Jajeczne
Dodane przez: Maslo_Jajeczne

Zdeklasowani znowu

Niegrzeczny Oskarek

Totalnie

Deal życia

Fajnie że odpowiedzieli

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka