@ultron64: Absolutnie nie oznacza to końca Owsiaka. Skąd w ogóle to wziąłeś? Który pisowczyna ci to wmówił?
WOŚP będzie w przyszłych latach i nie masz na to żadnego wpływu.
@GHouste: btw coś sprawdziłem i w WOŚP w tym roku około 13 milionów więcej niż łatwogang więc Owsiak ma się raczej dobrze. To co mówi ultron jak zwykle jest z Instytutu danych z dupy
@GHouste: OBUDŹCIE SIĘ OWSIAK ZDAJA DZIECI
OWSIAK ZDAJA DZIECI OWSIAK ZJADA DZIECI
OWSIAK SPRZEDAJE URAN CZECZENOM
OWSIAK OWSIK PRAWDA PRAWDA DUŻA PRAWDA
OWSIK HIV OWSIK HIV OWSIAK SZATAN
OWSIAK SOCJALISTA ON ROZDAJE PIENIĄDZE
SOCJALIZM HIV
@GHouste: no może i 13 milionów więcej niż młody zebrał, ale młody zbierał to prawie po cichu, a nie że nalepek w ciul, dzieci łażących z puszkami w ciul i w tv wielki szum o to, a to wszystko pokryte z pieniędzy podatników.
Co u młodego było za kasę podatników?
Jedynie to, że tv o tym wspomniały, ale to miały dodatkowy reportaż tylko.
Moi rodzice dowiedzieli się co prawda z tv, że taka zbiórka jest, ale nie wpłacili, bo nigdzie nic konkretnego nie było, a oni są tacy tradycyjni, że mogą coś wpłacić na konto komuś, ale to trzeba znać normalne dane do przelewu i papierek w banku dać by tam wpłaciła... tytuł przelewu, nr konta, do kogo to, no normalnie
U Łatwo wszystko odbywało się internetowo i dali radę wyciągnąć niemal tyle co owsik.
Tylko że od tego co owsik zebrał, trzeba odjąć koszty tv, koszty nalepek i wynajmu lokali, prąd zużyty, fajerwerki itp., to wszystko z kasy ludzi, a i jeszcze banery wyborcze dla lewaków, no i oczywiście około 40% kasy dla owsika za to, że poświęcił czas...
Teraz owsik pierdzieli, że kasa pójdzie na lewo a nie na potrzebujących, tylko spójrzmy na to tak: czy zakupy sprzętów przez owsika są jawne? ile na co wydał? Nie.
A no i te sprzęty są dzierżawione, a nie tak o dane szpitalom. A no i pierdzielił, że toci co nie wpłacają na WOŚP, to niech nie korzystają ze sprzętów
@Maslo_Jajeczne: no właśnie, to tym bardziej lepsza inicjatywa, no i też odliczając tych, co jak moi rodzice, że tradycyjne wpłaty, osobiste, czyli kod QR nie dla nich, a takich osób co w kody QR się nie bawią jest więcej, a Łatwo i tak zebrał bardzo dużo kasy
@malinowy_kot: no wiesz, 10 czy 50 zł blikiem to trochę mniej się wydaje niż 10 czy 50 banknot
nie mówiąc o tym że do puszki wośpu wrzucasz 50gr a nie dwa 20zł banknoty
Komentarze
Odśwież28 kwietnia, 11:49
90% Komentarzy: DYSKUSJA OWSIAK ZŁYYY
Odpisz
Edytowano - 28 kwietnia, 10:37
Yuri owsienko ma się dobrze i ma nawet kolekcje zaginionych tankowców.
Odpisz
28 kwietnia, 03:08
Ta akcja jest piękna podwójne. Nie dość że tyle się udało zebrać to jeszcze oznacza to koniec Owsiaka.
Odpisz
28 kwietnia, 07:49
@ultron64: Absolutnie nie oznacza to końca Owsiaka. Skąd w ogóle to wziąłeś? Który pisowczyna ci to wmówił?
WOŚP będzie w przyszłych latach i nie masz na to żadnego wpływu.
Odpisz
28 kwietnia, 08:36
@ultron64: Jedtynie sie przebranżowi z akcji charytatywnych na otwarty handel atem z czecznią, bruch
Odpisz
28 kwietnia, 09:35
@ultron64: co ma piernik do wiatraka?
Odpisz
28 kwietnia, 09:46
@GHouste: btw coś sprawdziłem i w WOŚP w tym roku około 13 milionów więcej niż łatwogang więc Owsiak ma się raczej dobrze. To co mówi ultron jak zwykle jest z Instytutu danych z dupy
Odpisz
28 kwietnia, 09:57
@GHouste: OBUDŹCIE SIĘ OWSIAK ZDAJA DZIECI
OWSIAK ZDAJA DZIECI OWSIAK ZJADA DZIECI
OWSIAK SPRZEDAJE URAN CZECZENOM
OWSIAK OWSIK PRAWDA PRAWDA DUŻA PRAWDA
OWSIK HIV OWSIK HIV OWSIAK SZATAN
OWSIAK SOCJALISTA ON ROZDAJE PIENIĄDZE
SOCJALIZM HIV
KONIEC OWSIAKA
KONIEC OWSIAKA
KONIEC OWSIAKA
OWSIAKA KONIEC
Odpisz
28 kwietnia, 09:58
@ultron64: Tak bo akcje charytatywne to monopol i może być tylko jedna
Odpisz
28 kwietnia, 10:01
@CupOfWater: hear me out. Fame mma akcji charytatywnych. 2 do klatki wyjdzie jeden
Odpisz
28 kwietnia, 10:02
@GHouste: a oni nie zebrali tego w kilka dni? Zamiast w cztery miesiące?
Odpisz
28 kwietnia, 10:05
@isometrician: 9 dni
Odpisz
28 kwietnia, 10:05
@isometrician: szczerze to uznałem że większość przychodzi z finału. Ale ta
Odpisz
28 kwietnia, 10:15
@Maslo_Jajeczne: Akurat tuż przed albo po tym co się z Litewką stało. Nic nie sugeruję, alee.. Przypadek? Chociaż dobrze, że tak szybko im poszło.
Odpisz
28 kwietnia, 10:21
@Sok_z_winogronek: tak, to przypadek, nie ultronuj
Odpisz
28 kwietnia, 13:02
@GHouste: no może i 13 milionów więcej niż młody zebrał, ale młody zbierał to prawie po cichu, a nie że nalepek w ciul, dzieci łażących z puszkami w ciul i w tv wielki szum o to, a to wszystko pokryte z pieniędzy podatników.
Co u młodego było za kasę podatników?
Jedynie to, że tv o tym wspomniały, ale to miały dodatkowy reportaż tylko.
Moi rodzice dowiedzieli się co prawda z tv, że taka zbiórka jest, ale nie wpłacili, bo nigdzie nic konkretnego nie było, a oni są tacy tradycyjni, że mogą coś wpłacić na konto komuś, ale to trzeba znać normalne dane do przelewu i papierek w banku dać by tam wpłaciła... tytuł przelewu, nr konta, do kogo to, no normalnie
U Łatwo wszystko odbywało się internetowo i dali radę wyciągnąć niemal tyle co owsik.
Tylko że od tego co owsik zebrał, trzeba odjąć koszty tv, koszty nalepek i wynajmu lokali, prąd zużyty, fajerwerki itp., to wszystko z kasy ludzi, a i jeszcze banery wyborcze dla lewaków, no i oczywiście około 40% kasy dla owsika za to, że poświęcił czas...
Teraz owsik pierdzieli, że kasa pójdzie na lewo a nie na potrzebujących, tylko spójrzmy na to tak: czy zakupy sprzętów przez owsika są jawne? ile na co wydał? Nie.
A no i te sprzęty są dzierżawione, a nie tak o dane szpitalom. A no i pierdzielił, że toci co nie wpłacają na WOŚP, to niech nie korzystają ze sprzętów
Odpisz
28 kwietnia, 13:20
@malinowy_kot: no i te wpłaty i łatwo prosto na konto konkretnej fundacji walczącej z rakiem u dzieci a nie pośrednio przez streamera
Odpisz
28 kwietnia, 13:53
@Maslo_Jajeczne: no właśnie, to tym bardziej lepsza inicjatywa, no i też odliczając tych, co jak moi rodzice, że tradycyjne wpłaty, osobiste, czyli kod QR nie dla nich, a takich osób co w kody QR się nie bawią jest więcej, a Łatwo i tak zebrał bardzo dużo kasy
Odpisz
28 kwietnia, 13:55
@malinowy_kot: no wiesz, 10 czy 50 zł blikiem to trochę mniej się wydaje niż 10 czy 50 banknot
nie mówiąc o tym że do puszki wośpu wrzucasz 50gr a nie dwa 20zł banknoty
Odpisz
28 kwietnia, 21:28
@Maslo_Jajeczne: no też prawda
Odpisz