Bardzo fajne rozumowanie, takie nie za mądre
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Szybki jak błyskawica
Ładne rzeczy
Nie idź!
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 kwietnia, 21:00
W sensie albo wcale albo teraz.
Odpisz
30 kwietnia, 12:19
@Tonie: to wcale
Odpisz
28 kwietnia, 21:46
Nie mam pojęcia czy się to opłaca czy nie, nigdy mnie to nie interesowało, ale myślę że jednym z większych plusów przyjęcia euro byłoby to że Polacy zobaczyliby ile zarabiamy w porównaniu do innych krajów, jakie mamy żałosne kwoty wolne pod podatków i że ogólnie dajemy się j...c na sucho
Odpisz
28 kwietnia, 19:30
A więc wychodzi, że nigdy nie przyjdzie dobry moment na zmianę waluty
Może to i dobrze
Odpisz
28 kwietnia, 17:42
Widać, że wyb0rcza
Odpisz
28 kwietnia, 17:16
Odpisz
28 kwietnia, 16:17
Albo stoisz nad kiblem i dumasz nad czynem albo walisz w gacie
Odpisz
28 kwietnia, 16:14
?
Odpisz