377 koła na rzeźbę, która wygląda jakby ktoś wjechał w płot
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To musiało być męczące
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Powodzenia
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 maja, 17:42
No karetka droższa to lepiej pomnik
Odpisz
30 kwietnia, 20:09
To proste, bo żeby stworzyć taką rzeźbę to ktoś musi wjechać rozpędzoną ciężarówką w zabetonowane ogrodzenie, więc na jej koszt wliczają się urazy kierowcy, cena samochodu i samego ogrodzenia
Odpisz
30 kwietnia, 17:18
Bo to pralnia pieniędzy
Ostatnio sporo ich jest, wiele firm to robi, a co dopiero rząd
Odpisz
29 kwietnia, 19:20
Kontynuuje idee pomnika "czajnika" w Mrągowie który kosztował 18 tysięcy
Odpisz
29 kwietnia, 14:45
A to wszystko za pieniądze podatników, czyli nas wszystkich
Odpisz
29 kwietnia, 14:45
Naprawdę wierzysz że rząd likwidujący kolejne oddziały szpitalne będzie kupował karetki?
Odpisz
30 kwietnia, 17:18
@Pan_Schaboszczak: Koleś...
Odpisz