memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
2 maja, 19:29
Szczerze to idealny przykład, gdzie jest poprawa w tworzeniu animacji 3D. Przynajmniej jedna z tych, co poszła w górę, a nie w dół
Odpisz
29 kwietnia, 20:59
Nie oglądałem żadnego Toy Story. Tak, wiem, pora na kolonoskopię.
29 kwietnia, 23:18
@Ekspres_kolbowy: kaktusem.
30 kwietnia, 15:28
@Figarus: Kaktusem to gastroskopię mi robili. Więc prawie trafiłeś.
30 kwietnia, 17:46
@Ekspres_kolbowy: 👀
30 kwietnia, 11:12
I o dziwo pierwsze toy story nie zestarzało się aż tak źle
29 kwietnia, 19:55
Toy story nie był przypadkiem pierwszym w pełni 3D animowanym filmem ?
29 kwietnia, 23:27
@volf360: też gdzieś o tym słyszałem
30 kwietnia, 01:45
@volf360: pełnometrażowym
29 kwietnia, 20:00
Przy czym zaangażowanie pracownika w procesie twórczym i tak jest zapewne mniejsze teraz niż 24 lata wcześniej, mimo lepszych rezultatów.
29 kwietnia, 23:22
@Neronixu: Tymczasem japońscy animatorzy, którzy śpią przy swoich biurkach, wracający do domu po kilku dniach.
29 kwietnia, 22:47
Kitku ^^
29 kwietnia, 19:24
No to trzeba przyznać
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież2 maja, 19:29
Szczerze to idealny przykład, gdzie jest poprawa w tworzeniu animacji 3D. Przynajmniej jedna z tych, co poszła w górę, a nie w dół
Odpisz
29 kwietnia, 20:59
Nie oglądałem żadnego Toy Story.
Tak, wiem, pora na kolonoskopię.
Odpisz
29 kwietnia, 23:18
@Ekspres_kolbowy: kaktusem.
Odpisz
30 kwietnia, 15:28
@Figarus:
Kaktusem to gastroskopię mi robili.
Więc prawie trafiłeś.
Odpisz
30 kwietnia, 17:46
@Ekspres_kolbowy: 👀
Odpisz
30 kwietnia, 11:12
I o dziwo pierwsze toy story nie zestarzało się aż tak źle
Odpisz
29 kwietnia, 19:55
Toy story nie był przypadkiem pierwszym w pełni 3D animowanym filmem ?
Odpisz
29 kwietnia, 23:27
@volf360: też gdzieś o tym słyszałem
Odpisz
30 kwietnia, 01:45
@volf360: pełnometrażowym
Odpisz
29 kwietnia, 20:00
Przy czym zaangażowanie pracownika w procesie twórczym i tak jest zapewne mniejsze teraz niż 24 lata wcześniej, mimo lepszych rezultatów.
Odpisz
29 kwietnia, 23:22
@Neronixu: Tymczasem japońscy animatorzy, którzy śpią przy swoich biurkach, wracający do domu po kilku dniach.
Odpisz
29 kwietnia, 22:47
Kitku ^^
Odpisz
29 kwietnia, 19:24
No to trzeba przyznać
Odpisz