@kapibara4387: strata pieniędzy. Bez tego mogę ci powiedzieć że twoje problemy pochodzą z dzieciństwa, odetnij się od toksycznego środowiska jeżelu takie masz w otoczeniu,to nie jest problem z tobą tylko jesteś wrażliwy, musisz inaczej postrzegać swiat (szukaj pozytywów), jesteś super itd
@kapibara4387: jak skończysz 18 to znajdź pracę i się wyprowadź. To już dużo pomaga. Mówię z mojej perspektywy. I mojej współlokatorki, ale nie jestem pewna czy ona już w wieku 16 lat nie wyprowadziła się do dziadków, a teraz do nich (rodziców) nigdy nie jeździ i nawet numeru telefonu do nich nie posiada. Ja raz na jakiś czas jednak jeżdżę, bo matka jest mistrzynią w szantarzu emocjonalnym, a ja mam miękkie serce, ale każdy taki wyjazd potem odchorowywuję.
C.... tam było, po prostu nie było współczesnych rozwiązań i ludzie musieli radzić sobie z różną ...jnią. Kolega ze szkoły mojej matki powiesił się, bo ojciec bił go i gnębił, a chłopak ze wsi ponad 30 lat temu nie miał szans pomocy, wtedy ludzie nawet rzadko myśleli o wezwaniu policji, a co dopiero pomyśleniu o pomocy psychologicznej.
Babcia: "My mieliśmy tyle dzieci bez tego wszystkiego i nic się nie stało."
Ja powstrzymujący się od powiedzenia jej całej prawdy i tego czyja to wina:
Komentarze
OdświeżEdytowano - 1 maja, 08:28
Praktycznie każdy będzie przedstawiał "swoje czasy" ponad to co jest teraz, więc no
Odpisz
Edytowano - 14 maja, 14:53
@Jadeja: *każdy o IQ zbyt niskim do logicznego myślenia
co statystycznie jest równoznaczne z "praktycznie każdy", ale warto doprecyzować
Odpisz
30 kwietnia, 23:15
A po co się powstrzymywać?
Odpisz
30 kwietnia, 23:53
@CunningCrittur: bo ludzie się obażają za prawdę
Odpisz
1 maja, 01:06
@Katrina2712: To już ich problem.
Odpisz
30 kwietnia, 14:19
Ja muszę przeżyć do 18 jakoś. Wtedy pójdę na terapię
Odpisz
30 kwietnia, 19:07
@kapibara4387: strata pieniędzy. Bez tego mogę ci powiedzieć że twoje problemy pochodzą z dzieciństwa, odetnij się od toksycznego środowiska jeżelu takie masz w otoczeniu,to nie jest problem z tobą tylko jesteś wrażliwy, musisz inaczej postrzegać swiat (szukaj pozytywów), jesteś super itd
Odpisz
30 kwietnia, 20:29
@Katrina2712: Trudno odciąć się od rodziców
Odpisz
Edytowano - 30 kwietnia, 23:52
@kapibara4387: jak skończysz 18 to znajdź pracę i się wyprowadź. To już dużo pomaga. Mówię z mojej perspektywy. I mojej współlokatorki, ale nie jestem pewna czy ona już w wieku 16 lat nie wyprowadziła się do dziadków, a teraz do nich (rodziców) nigdy nie jeździ i nawet numeru telefonu do nich nie posiada. Ja raz na jakiś czas jednak jeżdżę, bo matka jest mistrzynią w szantarzu emocjonalnym, a ja mam miękkie serce, ale każdy taki wyjazd potem odchorowywuję.
Odpisz
30 kwietnia, 18:13
,,Kiedyś tego nie było i było dobrze!"
C.... tam było, po prostu nie było współczesnych rozwiązań i ludzie musieli radzić sobie z różną ...jnią. Kolega ze szkoły mojej matki powiesił się, bo ojciec bił go i gnębił, a chłopak ze wsi ponad 30 lat temu nie miał szans pomocy, wtedy ludzie nawet rzadko myśleli o wezwaniu policji, a co dopiero pomyśleniu o pomocy psychologicznej.
Odpisz
30 kwietnia, 11:02
Babcia: "My mieliśmy tyle dzieci bez tego wszystkiego i nic się nie stało."
Ja powstrzymujący się od powiedzenia jej całej prawdy i tego czyja to wina:
Odpisz
30 kwietnia, 10:55
U ciebie też to widać, adminie.
Odpisz