@werenspawel: do grillowania nic nie mam. Hejtuję natomiast wszystkich dla których dosłownie nic się nie liczy oprócz tego żeby go rozpalać "bo majówka". Sama jak dopisze pogoda zrobię w tę niedzielę
Święto konstytucji 3 maja to jawna drwina z Polaków. Albowiem Konstytucja absolutnie nic nam nie dała i niedługo po proklamacji doszło do pierwszych rozbiorów.
Cały czas się zapomina, że wolnym od pracy stał się 01.05 ... za Hitlera.
I zostało do dzisiaj.
Widać, komuniści przejęli po Niemcach nie tylko siatki konfidentów, ale też kalendarz.
Komentarze
Odśwież3 maja, 23:06
Akurat Święta są po to żeby świętować, nie rozumiem więc hejtu na grilla.
Odpisz
4 maja, 10:33
@werenspawel: do grillowania nic nie mam. Hejtuję natomiast wszystkich dla których dosłownie nic się nie liczy oprócz tego żeby go rozpalać "bo majówka". Sama jak dopisze pogoda zrobię w tę niedzielę
Odpisz
Edytowano - 3 maja, 13:51
Święto konstytucji 3 maja to jawna drwina z Polaków. Albowiem Konstytucja absolutnie nic nam nie dała i niedługo po proklamacji doszło do pierwszych rozbiorów.
Odpisz
3 maja, 13:34
Cały czas się zapomina, że wolnym od pracy stał się 01.05 ... za Hitlera.
I zostało do dzisiaj.
Widać, komuniści przejęli po Niemcach nie tylko siatki konfidentów, ale też kalendarz.
Odpisz
Edytowano - 2 maja, 14:55
Oj nie nie byczq -1
(Nazywam te dni jak na górze lecz w praktyce i tak w nie griluje. Czemu k...a jestem takim hipokrytą)
Odpisz