@Jadeja: Tak, to się zgadza. Wynika to z faktu, że nie noszę sukienek ani spódnic więc uznaję, że nie ma miedzy nimi żadnej różnicy, a obu nazw używam zamiennie jak mi się widzi, proste
@Lacoste:
Ktoś ma rację - spódnica jest zakładana na tyłek i jest damską wersją spodni.
Sukienka natomiast to taki one piece, jak kombinezon.
Ale taki... Przyjemniejszy dla oczu (przynajmniej dla mnie)
Komentarze
Odśwież4 maja, 11:26
A potem konstytucja jest łamana i gw...ona.
Odpisz
4 maja, 11:44
@Lord_Endless: tak na pierwszej randce?
Odpisz
4 maja, 13:22
@werenspawel: Tak, sukienka jest po to by ukryć pod nią 30 centymetrowego prążkowanego strapona
Odpisz
4 maja, 19:47
@werenspawel:
Odpisz
6 maja, 07:37
@Lacoste: ziomek, wiesz co to strapon a nie odróżniasz spódnicy od sukienki XD
Odpisz
8 maja, 01:57
@Jadeja: Tak, to się zgadza. Wynika to z faktu, że nie noszę sukienek ani spódnic więc uznaję, że nie ma miedzy nimi żadnej różnicy, a obu nazw używam zamiennie jak mi się widzi, proste
Odpisz
8 maja, 15:34
@Jadeja: spódnica, czy sukienka nie zrobią Ci z tyłka to, co Little Boy Hiroszimie Curusia.
Czy jakoś tak.
Odpisz
8 maja, 15:35
@Lacoste:
Ktoś ma rację - spódnica jest zakładana na tyłek i jest damską wersją spodni.
Sukienka natomiast to taki one piece, jak kombinezon.
Ale taki... Przyjemniejszy dla oczu (przynajmniej dla mnie)
Odpisz
4 maja, 19:46
Ja bym się pytał o stan kolan.
😁
Odpisz
4 maja, 19:08
Ja też na pierwszą randkę zawsze brałam słuchawki
Odpisz
4 maja, 17:35
Jeszcze lepiej by było z "DesTYlacJA".
Odpisz
4 maja, 12:00
Nie wiem co to za podróba, ale oryginalna OTUA jest na pewno lepsza jakościowo
Odpisz
4 maja, 11:26
Odpisz