memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
4 maja, 18:16
Baldur's Gate 3
Odpisz
4 maja, 18:42
@Tajdeus: Skyrim. Ja po dwustu godzinach zabiłem pierwszego smoka.
4 maja, 18:49
@Figarus: W zadaniu pobocznym, oczywiście?
4 maja, 19:04
@Tajdeus: w modzie!
4 maja, 19:18
@Tajdeus: Akurat to była chyba trzecia misja fabularna.
Edytowano - 4 maja, 21:16
@Figarus: W BG3 są dwa smoki, w zadaniu Wylla i prawie niezabijalny w końcowej bitwie, więc oba są opcjonalne... Nazwa systemu: Lochy i Smoki.
4 maja, 22:03
@Tajdeus: Nie mam pojęcia o co chodzi z tymi systemami. Grałem w papierowego RPGa dwa razy w życiu. A mieszkając w miasteczku ciulowo znaleźć sensowną ekipę.
5 maja, 08:00
@Tajdeus: jeszcze w pierwszym akcie przy górskiej przełęczy ale nie wiem czy jego da się ubić
5 maja, 22:17
@a123321: Nie da, jak zaatakujesz to znika
5 maja, 10:44
Dzięki zadaniom pobocznym można poznać lepiej mapę i poćwiczyć mechanikę gry. A w ogóle, po to je twórcy tworzą żeby je robić a nie tylko główny wątek
4 maja, 21:42
Kiedy trzeba iść do hanako:
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież4 maja, 18:16
Baldur's Gate 3
Odpisz
4 maja, 18:42
@Tajdeus: Skyrim. Ja po dwustu godzinach zabiłem pierwszego smoka.
Odpisz
4 maja, 18:49
@Figarus: W zadaniu pobocznym, oczywiście?
Odpisz
4 maja, 19:04
@Tajdeus: w modzie!
Odpisz
4 maja, 19:18
@Tajdeus: Akurat to była chyba trzecia misja fabularna.
Odpisz
Edytowano - 4 maja, 21:16
@Figarus: W BG3 są dwa smoki, w zadaniu Wylla i prawie niezabijalny w końcowej bitwie, więc oba są opcjonalne...
Nazwa systemu: Lochy i Smoki.
Odpisz
4 maja, 22:03
@Tajdeus: Nie mam pojęcia o co chodzi z tymi systemami. Grałem w papierowego RPGa dwa razy w życiu. A mieszkając w miasteczku ciulowo znaleźć sensowną ekipę.
Odpisz
5 maja, 08:00
@Tajdeus: jeszcze w pierwszym akcie przy górskiej przełęczy ale nie wiem czy jego da się ubić
Odpisz
5 maja, 22:17
@a123321: Nie da, jak zaatakujesz to znika
Odpisz
5 maja, 10:44
Dzięki zadaniom pobocznym można poznać lepiej mapę i poćwiczyć mechanikę gry. A w ogóle, po to je twórcy tworzą żeby je robić a nie tylko główny wątek
Odpisz
4 maja, 21:42
Kiedy trzeba iść do hanako:
Odpisz