Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Z klasą się trzeba urodzić
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ostry ten sędzia
Trzeba brać osobną torbę
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 maja, 17:12
Jako piętnastolatek, warto iść na studia po technikum? Bo wsm to nie wiem, mam zamiar zostać animatorem do seruali, gier etc
Odpisz
5 maja, 17:58
@kapibara4387: ja poszedłem do roboty i na studia zaoczne i zapie.... ale gites
Odpisz
5 maja, 21:33
@kapibara4387: jak możesz to idź po prostu, przekonaj się jak jest. Później, jak będziesz dorosły to już będzie trudniej i będziesz żałował, że nie próbowałeś
Odpisz
6 maja, 17:07
@kapibara4387: pie.... studia
Odpisz
6 maja, 03:00
Dlatego okradam panstwo na podatki
Odpisz
6 maja, 01:20
Może nie dostaniesz potem lepszej pracy ale przynajmniej będziesz wiedział kiedy ktoś próbuje cię wciskać kit.
Odpisz