Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Papasmerf44

8 maja, 01:41

W latach 2010 płyty były jeszcze dość popularnym formatem pamięci, więc jeśli ta osoba ma więcej niż 13 lat to nie wierzę, że nigdy nie widziała nawet płyty DVD na oczy.

Avatar Szrek3

8 maja, 05:51

@Papasmerf44: Wiesz, widzieć to jedno, a znać pojęcie "wypalania" to coś innego. Sam mam już 31 lat, a mając jakieś 13 lat to myślałem, że "wypalanie" to chodzi o robienie tych wzorków i grafik na płytach.

Nagrywanie plików to było wówczas dla mnie po prostu "nagrywanie"

Avatar jbartosik

12 maja, 22:58

@Papasmerf44: hej ja mam więcej a nigdy tego nie robiłem

Avatar JaJestemZWami

20 maja, 21:08

@jbartosik: hej, ja mam mniej i robiłam

Avatar Kot2137

9 maja, 15:01

Pomimo, iż tego nigdy nie robiłem, wiem o co chodzi.

Avatar pvp17

7 maja, 20:17

na prawdę co niektórzy nie wiedzą o wypalaniu płyt ?... jak ?

Avatar Krol123

7 maja, 20:20

@pvp17: nikt już tego nie robi, więc jak ktoś im nie powie no to skąd mają wiedzieć?

Avatar Madonix

7 maja, 20:45

@pvp17: Naprawdę niektórzy nie wiedzą o namaszczaniu owiec? Jak?

Avatar pvp17

7 maja, 21:06

@Krol123: ja np to robię i co następne ? ludzie zapomną o istnieniu pendrive ?

Avatar Transcendentalny

7 maja, 21:46

@pvp17: Co to pendrive?

Avatar Krol123

7 maja, 22:01

@pvp17: w sensie że masowo nie robią, kiedyś wypalanie płyt to był najlepszy sposób na dzielenie się filmami piosenkami itp a teraz pliki się internetem przesyła, nie mówię że dosłownie nikt tego nie robi, tylko że nie robi tego wystarczająca ilość ludzi by wiedza o tym procesie była czymś szerze znanym

Avatar BlackMorbius61

8 maja, 00:07

@pvp17: właśnie przez ludzi typu ten gościu z drugiego komentarza na memie

Avatar Papasmerf44

Edytowano - 8 maja, 01:47

@Krol123: Jeszcze w późnych latach 2010 przechowywanie pamięci na płycie było normą. I mówi to osoba, która w tych czasach gromadziła wiele danych na płytkach i miała kolekcje bajek na nich.

Avatar Krol123

8 maja, 02:38

@Papasmerf44: Przykro mi cię o tym informować, ale osoby urodzone w 2010 zaraz będą dorosłe, jeśli im ktoś nie powiedział o wypalaniu płyt jak miały jakieś 5 lat to raczej sami z siebie się nie dowiedzieli by o tym

Avatar pvp17

8 maja, 20:52

@Krol123: czy ja wiem, tacy ogarniają przeważnie sztuczną inteligencje więc raczej skoro potrafią się dowiadywać i uczyć o tak zaawansowanej rzeczy to powinni umieć proste rzeczy typu wypalanie płyt lub chociaż o tym coś wiedzieć

Avatar Krol123

8 maja, 21:05

@pvp17: 1. uczą się o sztucznej inteligencji bo to im się przyda w przyszłości
2. po co mają się dowiadywać jak zapisywało się dane na płytę cd skoro znaczna większość z nich nigdy nawet nie użyje takiej, a co dopiero będzie musiało stworzyć własną. ja nigdy nie czułem jakiejś specjalnej potrzeby wiedzieć jak np. robiono dyskietki, bo w życiu takowej nie użyłem
3. proste dla ciebie, bo ty z tym dorastałeś, dla nich to ai jest proste jak drut a proces tworzenia płyt to czarna magia

Avatar werenspawel

8 maja, 12:34

Ja jeszcze mam laptopa który posiada napęd DVD.

Avatar BlackMorbius61

8 maja, 00:06

Avatar Dark_Dante

7 maja, 21:04

Niech jeszcze usłyszy, że dyskietki to nie tylko ikona zapisu.

Avatar rumcajschr

7 maja, 20:34

Konwersacja typu fikcyjnego

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Phi!

TheFatRat, Copyright Free Music, Linkin Park...

Totalnie

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Nigdy na to nie wpadną

Nie po oczach

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka