Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
TheFatRat, Copyright Free Music, Linkin Park...
Totalnie
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Nigdy na to nie wpadną
Nie po oczach
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 maja, 01:41
W latach 2010 płyty były jeszcze dość popularnym formatem pamięci, więc jeśli ta osoba ma więcej niż 13 lat to nie wierzę, że nigdy nie widziała nawet płyty DVD na oczy.
Odpisz
8 maja, 05:51
@Papasmerf44: Wiesz, widzieć to jedno, a znać pojęcie "wypalania" to coś innego. Sam mam już 31 lat, a mając jakieś 13 lat to myślałem, że "wypalanie" to chodzi o robienie tych wzorków i grafik na płytach.
Nagrywanie plików to było wówczas dla mnie po prostu "nagrywanie"
Odpisz
12 maja, 22:58
@Papasmerf44: hej ja mam więcej a nigdy tego nie robiłem
Odpisz
20 maja, 21:08
@jbartosik: hej, ja mam mniej i robiłam
Odpisz
9 maja, 15:01
Pomimo, iż tego nigdy nie robiłem, wiem o co chodzi.
Odpisz
7 maja, 20:17
na prawdę co niektórzy nie wiedzą o wypalaniu płyt ?... jak ?
Odpisz
7 maja, 20:20
@pvp17: nikt już tego nie robi, więc jak ktoś im nie powie no to skąd mają wiedzieć?
Odpisz
7 maja, 20:45
@pvp17: Naprawdę niektórzy nie wiedzą o namaszczaniu owiec? Jak?
Odpisz
7 maja, 21:06
@Krol123: ja np to robię i co następne ? ludzie zapomną o istnieniu pendrive ?
Odpisz
7 maja, 21:46
@pvp17: Co to pendrive?
Odpisz
7 maja, 22:01
@pvp17: w sensie że masowo nie robią, kiedyś wypalanie płyt to był najlepszy sposób na dzielenie się filmami piosenkami itp a teraz pliki się internetem przesyła, nie mówię że dosłownie nikt tego nie robi, tylko że nie robi tego wystarczająca ilość ludzi by wiedza o tym procesie była czymś szerze znanym
Odpisz
8 maja, 00:07
@pvp17: właśnie przez ludzi typu ten gościu z drugiego komentarza na memie
Odpisz
Edytowano - 8 maja, 01:47
@Krol123: Jeszcze w późnych latach 2010 przechowywanie pamięci na płycie było normą. I mówi to osoba, która w tych czasach gromadziła wiele danych na płytkach i miała kolekcje bajek na nich.
Odpisz
8 maja, 02:38
@Papasmerf44: Przykro mi cię o tym informować, ale osoby urodzone w 2010 zaraz będą dorosłe, jeśli im ktoś nie powiedział o wypalaniu płyt jak miały jakieś 5 lat to raczej sami z siebie się nie dowiedzieli by o tym
Odpisz
8 maja, 20:52
@Krol123: czy ja wiem, tacy ogarniają przeważnie sztuczną inteligencje więc raczej skoro potrafią się dowiadywać i uczyć o tak zaawansowanej rzeczy to powinni umieć proste rzeczy typu wypalanie płyt lub chociaż o tym coś wiedzieć
Odpisz
8 maja, 21:05
@pvp17: 1. uczą się o sztucznej inteligencji bo to im się przyda w przyszłości
2. po co mają się dowiadywać jak zapisywało się dane na płytę cd skoro znaczna większość z nich nigdy nawet nie użyje takiej, a co dopiero będzie musiało stworzyć własną. ja nigdy nie czułem jakiejś specjalnej potrzeby wiedzieć jak np. robiono dyskietki, bo w życiu takowej nie użyłem
3. proste dla ciebie, bo ty z tym dorastałeś, dla nich to ai jest proste jak drut a proces tworzenia płyt to czarna magia
Odpisz
8 maja, 12:34
Ja jeszcze mam laptopa który posiada napęd DVD.
Odpisz
8 maja, 00:06
Odpisz
7 maja, 21:04
Niech jeszcze usłyszy, że dyskietki to nie tylko ikona zapisu.
Odpisz
7 maja, 20:34
Konwersacja typu fikcyjnego
Odpisz