Nie do podważenia, Johnny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Jakby trochę nie fair
Szybki jak błyskawica
Nieuczciwa ocena
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 września 2014, 15:01
If you know what I mean...
Odpisz
28 stycznia 2019, 10:52
me gusta
Odpisz
7 października 2014, 14:06
@KontoUsunięte: Logika jest fajna.
Odpisz
2 października 2014, 20:14
Nie zamykam oczu, bo wole widzieć. Wole zamknąć serce, aby nie czuć.
Odpisz
22 września 2014, 19:21
@KontoUsunięte: Jej
Odpisz
19 września 2014, 16:33
Dlatego rozwiódł się z Vanessą.
Odpisz
18 września 2014, 15:29
Nienawidzę tej logiki.
Odpisz
18 września 2014, 15:33
...toku myślenia. Logika jest tylko jedna. :P
Odpisz
18 września 2014, 15:34
@chupacabra001: Moja. (no co zawsze jakąś znajdę)
Odpisz
18 września 2014, 15:42
To nawet nie jest logika. Pewnie nawet nie wiesz co to logika.
Odpisz
18 września 2014, 15:55
problem w tym że nie posiadasz logiki.
Odpisz
19 września 2014, 12:27
@DeadExtreme: Wiem. Wszyscy zawsze myślą że jestem młodsza. :( Ale to nieprawda, czytam mam z 2 encyklopedie, chodzę na kółko badawcze. A w drugiej klasie dostałam jako jedyna 6 z polaka.A na matmie trzeba było zbierać punkty na zadaniach, zdobyłam wszystkie. No i?
Odpisz
19 września 2014, 12:27
@Agent00Kurczak: ...
Odpisz
Edytowano - 19 września 2014, 15:40
Nadal jesteś tępa, chwalisz się byle czym... w drugiej klasie 6... no japie**ole ale osiągnięcie. Oceny z przedmiotów są mało ważne. Liczy się wiedza ogólna. Czy w życiu pomoże ci 6 z polaka w drugiej klasie? Dostaniesz lepszą prace? Nie, tak to nie działa.
Przestań wypisywać takie bzdury. Takim sposobem ze mna nie wygrasz.
Odpisz
19 września 2014, 15:45
@DeadExtreme: Usuwam konto. (Dzięki, a szło mi tak dobrze)
Odpisz
19 września 2014, 15:49
Nikt nie będzie za tobą tęsknił. Wcale nie szło ci tak dobrze. Żegnam!
Odpisz
19 września 2014, 15:59
więc won.
Odpisz
23 września 2014, 14:47
@DeadExtreme: Widzę jaki jesteś w stosunku do młodszych. Możesz ich nie lubić ale przecież młodszy nie oznacza gorszy. Przez ciebie już ludzie usuwają konta.
sam sobie usuń i wymądrzaj się gdzie indziej. (Można przez mój nick że jestem głupkiem ale naprawdę nie jestem)
Odpisz
29 września 2014, 15:54
@LaysPaprykowe: Dobrze, że usuneła konto... jednego debila mniej na jeja. Sory, ale taki jestem... i wiem, że młodszy nie znaczy gorszy... ale ona jest gorsza (wiek nie ma tu znaczenia).
Odpisz
18 września 2014, 15:16
A ja do tego dążę.
Odpisz
18 września 2014, 15:09
heh
Odpisz