Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

18 września 2014, 15:01

If you know what I mean...

Avatar emilian02

28 stycznia 2019, 10:52

me gusta

Avatar Juli826

7 października 2014, 14:06

@KontoUsunięte: Logika jest fajna.

Avatar QueenBlood

2 października 2014, 20:14

Nie zamykam oczu, bo wole widzieć. Wole zamknąć serce, aby nie czuć.

Avatar benman

22 września 2014, 19:21

@KontoUsunięte: Jej

Avatar RozowaLandryna

19 września 2014, 16:33

Dlatego rozwiódł się z Vanessą.

Avatar
Konto usunięte

18 września 2014, 15:29

Nienawidzę tej logiki.

Avatar chupacabra001

18 września 2014, 15:33

...toku myślenia. Logika jest tylko jedna. :P

Avatar
Konto usunięte

18 września 2014, 15:34

@chupacabra001: Moja. (no co zawsze jakąś znajdę)

Avatar DeadExtreme

18 września 2014, 15:42

To nawet nie jest logika. Pewnie nawet nie wiesz co to logika.

Avatar Agent00Kurczak

18 września 2014, 15:55

problem w tym że nie posiadasz logiki.

Avatar
Konto usunięte

19 września 2014, 12:27

@DeadExtreme: Wiem. Wszyscy zawsze myślą że jestem młodsza. :( Ale to nieprawda, czytam mam z 2 encyklopedie, chodzę na kółko badawcze. A w drugiej klasie dostałam jako jedyna 6 z polaka.A na matmie trzeba było zbierać punkty na zadaniach, zdobyłam wszystkie. No i?

Avatar
Konto usunięte

19 września 2014, 12:27

Avatar DeadExtreme

Edytowano - 19 września 2014, 15:40

Nadal jesteś tępa, chwalisz się byle czym... w drugiej klasie 6... no japie**ole ale osiągnięcie. Oceny z przedmiotów są mało ważne. Liczy się wiedza ogólna. Czy w życiu pomoże ci 6 z polaka w drugiej klasie? Dostaniesz lepszą prace? Nie, tak to nie działa.
Przestań wypisywać takie bzdury. Takim sposobem ze mna nie wygrasz.

Avatar
Konto usunięte

19 września 2014, 15:45

@DeadExtreme: Usuwam konto. (Dzięki, a szło mi tak dobrze)

Avatar DeadExtreme

19 września 2014, 15:49

Nikt nie będzie za tobą tęsknił. Wcale nie szło ci tak dobrze. Żegnam!

Avatar Agent00Kurczak

19 września 2014, 15:59

więc won.

Avatar LaysPaprykowe

23 września 2014, 14:47

@DeadExtreme: Widzę jaki jesteś w stosunku do młodszych. Możesz ich nie lubić ale przecież młodszy nie oznacza gorszy. Przez ciebie już ludzie usuwają konta.
sam sobie usuń i wymądrzaj się gdzie indziej. (Można przez mój nick że jestem głupkiem ale naprawdę nie jestem)

Avatar DeadExtreme

29 września 2014, 15:54

@LaysPaprykowe: Dobrze, że usuneła konto... jednego debila mniej na jeja. Sory, ale taki jestem... i wiem, że młodszy nie znaczy gorszy... ale ona jest gorsza (wiek nie ma tu znaczenia).

Avatar
RhobarIII

18 września 2014, 15:16

A ja do tego dążę.

Avatar
Konto usunięte

18 września 2014, 15:09

heh

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Jakby trochę nie fair

Szybki jak błyskawica

Nieuczciwa ocena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Fergus

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka