memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
12 maja, 01:58
Zaraz idę spać.
Odpisz
11 maja, 13:39
Kurde stryju Iroh przestań mnie nękać
11 maja, 11:13
Szczerze, nie sądziłem że przejdzie
11 maja, 11:10
Kocham tą wersje Awatara i tą z niebieskimi stworzeniami, obie mają swój fantastyczny vibe
11 maja, 02:16
No i mnie masz... Nie mogę kurrrdeee zasnąć!
11 maja, 02:53
@Oliwier256: nie mogę spać, chociaż dokoła wszyscy już posnęli, nie mogę leżeć a nie mogę wstać, mija ostatnia nocka w mojej celi. Tylko noc, noc, noc, płoną światła lamp, nocny reflektor teren przeczesuje, owo światło to jak ja dobrze znam, nigdy nie gaśnie ktoś zawsze obserwuje. Nie wiem czy wierzę jej czy nie wierzę, wierzę jej czy nie wierzę.
11 maja, 10:46
@Oliwier256: Ostatnia doba jutro będę tam, ale na razie ciągle jestem tutaj, nie mogę leżeć a nie mogę spać, "gad" po "betonce" kamaszami stuka. Tylko noc, noc, noc, płoną światła lamp, nocny reflektor teren przeczesuje, owo światło to jak ja dobrze znam, nigdy nie gaśnie ktoś zawsze obserwuje. Nie wiem czy wierzę jej czy nie wierzę, wierzę jej czy nie wierzę. Tekst pochodzi z https://www.tekstowo.pl/maciej-malenczuk/ostatnia-nocka
11 maja, 08:21
Wina jakiegoś Rosjanina
11 maja, 06:38
Bo czekam na autobus
11 maja, 06:04
Bo już spałem
11 maja, 02:11
Nie śpię, bo u mnie jest już rano!
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież12 maja, 01:58
Zaraz idę spać.
Odpisz
11 maja, 13:39
Kurde stryju Iroh przestań mnie nękać
Odpisz
11 maja, 11:13
Szczerze, nie sądziłem że przejdzie
Odpisz
11 maja, 11:10
Kocham tą wersje Awatara i tą z niebieskimi stworzeniami, obie mają swój fantastyczny vibe
Odpisz
11 maja, 02:16
No i mnie masz...
Nie mogę kurrrdeee zasnąć!
Odpisz
11 maja, 02:53
@Oliwier256: nie mogę spać,
chociaż dokoła wszyscy już posnęli,
nie mogę leżeć a nie mogę wstać,
mija ostatnia nocka w mojej celi.
Tylko noc, noc, noc, płoną światła lamp,
nocny reflektor teren przeczesuje,
owo światło to jak ja dobrze znam,
nigdy nie gaśnie ktoś zawsze obserwuje.
Nie wiem czy wierzę jej czy nie wierzę,
wierzę jej czy nie wierzę.
Odpisz
11 maja, 10:46
@Oliwier256: Ostatnia doba jutro będę tam,
ale na razie ciągle jestem tutaj,
nie mogę leżeć a nie mogę spać,
"gad" po "betonce" kamaszami stuka.
Tylko noc, noc, noc, płoną światła lamp,
nocny reflektor teren przeczesuje,
owo światło to jak ja dobrze znam,
nigdy nie gaśnie ktoś zawsze obserwuje.
Nie wiem czy wierzę jej czy nie wierzę,
wierzę jej czy nie wierzę.
Tekst pochodzi z https://www.tekstowo.pl/maciej-malenczuk/ostatnia-nocka
Odpisz
11 maja, 08:21
Wina jakiegoś Rosjanina
Odpisz
11 maja, 06:38
Bo czekam na autobus
Odpisz
11 maja, 06:04
Bo już spałem
Odpisz
11 maja, 02:11
Nie śpię, bo u mnie jest już rano!
Odpisz