Ja chciałem przez całe życie zwiedzać świat, ale...
Najpierw dzieciak to z rodzicami, a że rodzice nie znają języków to najwyżej Bałtyk.
Potem studia i dorosłość, niby można, ale nigdy nie miałem z kim, więc w praktyce cały czas siedziałem w domu.
W końcu miałem dość wszystkiego i samotnie wyjechałem do Japonii i teraz mogę powiedzieć:
Komentarze
Odśwież13 maja, 00:06
Chłopak z Holandii który jechał 1400 km.
Odpisz
12 maja, 10:05
pćągi są tańsze
Odpisz
12 maja, 17:58
@malinowy_kot: ale dalej kosztują. Tak samo nocleg, bilety na zwiedzanie
Odpisz
12 maja, 19:40
@Katrina2712: no tak, to fakt
Odpisz
12 maja, 13:50
Ja chciałem przez całe życie zwiedzać świat, ale...
Najpierw dzieciak to z rodzicami, a że rodzice nie znają języków to najwyżej Bałtyk.
Potem studia i dorosłość, niby można, ale nigdy nie miałem z kim, więc w praktyce cały czas siedziałem w domu.
W końcu miałem dość wszystkiego i samotnie wyjechałem do Japonii i teraz mogę powiedzieć:
Odpisz
12 maja, 17:57
@Szrek3: jak znalazłeś tam pracę?
Odpisz
12 maja, 19:11
@Katrina2712: I tu jest mały problem - nie znalazłem.
Na ten moment poznaję język i dziewczyny xd
Odpisz
12 maja, 19:32
@Szrek3: to mnie nie stać na takie coś :(
Odpisz