memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
25 maja, 09:09
Ja wrzuciłem tak mało memów że zdobycie 30 poziomu zajęło mi 9 lat
Odpisz
12 maja, 14:04
To są jakieś poziomy na jeja?
23 maja, 18:08
@Myszkapl: sam masz 36, więc chyba tak
23 maja, 18:36
@Krol123: sama*
23 maja, 19:51
@SoundART: Zostałam zmisgenderowana, muszę go za to pozwać
23 maja, 20:22
@Myszkapl: zniszcz mu życie/s
24 maja, 02:49
@SoundART: nie musi, sam sobie z tym radzę
24 maja, 09:31
@Krol123: *tuli na pocieszenie*
23 maja, 16:59
bożydar przypomniał sobie o swoim synu marnotrawnym (czyli w języku adminowskim tym najlepszym)
23 maja, 15:27
K....a admina można dostać do gęby jak się wbije max lv
12 maja, 16:05
żeby odróżniać boty od prawdziwych użytkowników
12 maja, 12:12
A to nie jest głupi pomysł, ja sobie ten pomysł spisze
12 maja, 11:34
synu why are ty speaking do mnie in angielski
12 maja, 11:33
Dla szpanu
12 maja, 10:54
Dla jaj
12 maja, 11:29
@SoundART:
12 maja, 11:10
Ktoś zwrócił uwagę na to że część mema jest przetłumaczona, a część nie?
12 maja, 11:04
Po to po co zawsze są poziomy, żebyś mógł farmić exp dla nic nie znaczących numerków
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież25 maja, 09:09
Ja wrzuciłem tak mało memów że zdobycie 30 poziomu zajęło mi 9 lat
Odpisz
12 maja, 14:04
To są jakieś poziomy na jeja?
Odpisz
23 maja, 18:08
@Myszkapl: sam masz 36, więc chyba tak
Odpisz
23 maja, 18:36
@Krol123: sama*
Odpisz
23 maja, 19:51
@SoundART: Zostałam zmisgenderowana, muszę go za to pozwać
Odpisz
23 maja, 20:22
@Myszkapl: zniszcz mu życie/s
Odpisz
24 maja, 02:49
@SoundART: nie musi, sam sobie z tym radzę
Odpisz
24 maja, 09:31
@Krol123: *tuli na pocieszenie*
Odpisz
23 maja, 16:59
bożydar przypomniał sobie o swoim synu marnotrawnym (czyli w języku adminowskim tym najlepszym)
Odpisz
23 maja, 15:27
K....a admina można dostać do gęby jak się wbije max lv
Odpisz
12 maja, 16:05
żeby odróżniać boty od prawdziwych użytkowników
Odpisz
12 maja, 12:12
A to nie jest głupi pomysł, ja sobie ten pomysł spisze
Odpisz
12 maja, 11:34
synu why are ty speaking do mnie in angielski
Odpisz
12 maja, 11:33
Dla szpanu
Odpisz
12 maja, 10:54
Dla jaj
Odpisz
12 maja, 11:29
@SoundART:
Odpisz
12 maja, 11:10
Ktoś zwrócił uwagę na to że część mema jest przetłumaczona, a część nie?
Odpisz
12 maja, 11:04
Po to po co zawsze są poziomy, żebyś mógł farmić exp dla nic nie znaczących numerków
Odpisz